Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

ABC idealnej garderoby

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Każda z nas marzy o tym by mieć miejsce, którym znalazłaby się cała nasza odzież oraz obuwie. Nie robimy jednak nic, by tak właśnie się stało, a to wielki błąd! Każda z nas może mieć taki kąt we własnym domu. Jeśli mamy tylko trochę miejsca, które moglibyśmy wygospodarować na zbudowanie sobie garderoby, nie powinniśmy się w ogóle zastanawiać. Garderoba na o wiele więcej zalet niż tradycyjne szafy. Gdy dobrze ją zorganizujemy, zmieści wszystkie nasze ubrania, buty i dodatki w jednym miejscu. Zawieszona na wieszakach odzież, nie gniecie się, a tym samym jest gotowa do założenia. Kobiety mają to do siebie, że często zapominają o tym, że mają jakiś sweterek czy spódnicę. Gdy wszystkie ubrania będą wisiały w określonym porządku, nie zapomnimy o niczym!

Projektując garderobę powinniśmy pomyśleć o wygospodarowaniu miejsca na kurtki, płaszcze oraz brania letnie. Wraz ze zmianą pory roku wystarczy będzie zmienić im tylko miejsce. Jak widzimy garderoba, ma wiele plusów, a kolejnym z nich jest likwidowanie tradycyjnych szaf oraz komód, które nie oszukujmy się zajmują nam tylko miejsce i zabierają przestrzeń. Jeśli jednak myślisz, że masz za małe mieszkanie na garderobę to się grubo mylisz. Wystarczy tylko małe pomieszczenie bądź tylko wnęka, a mądrze zagospodarowana. Jednak by swobodnie poruszać się między ubraniami, potrzebne nam będzie dobre oświetlenie. Nie musimy ograniczać się do jednej lampki albo montować całe mnóstwo halogenów. Zaplanujmy lampki tam gdzie będziemy ich najbardziej potrzebować czyli bezpośrednio nad półkami oraz wieszakami.

Jeśli nasza garderoba będzie wyposażona w zwyczajne drzwi, pomyślmy nad zamontowaniem czujnika, który będzie powodował włączenie światła przy otwieraniu drzwi. Jeżeli planujemy garderobę zamykaną, i jest to pomieszczenie bez okna, musimy wziąć pod uwagę inny sposób wentylacji pomieszczenia. Wilgotny płaszcz czy buty, oraz niedosuszony parasol będzie idealną pożywką dla pleśni, oraz brzydkiego zapachu. Nie zapomnij także umieścić między ubraniami lawendowej zawieszki na mole.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x