Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Agencja Towarzyska Dobrzany Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
agencja towarzyska

Dzisiaj zajmujemy się dosyć osobliwym tematem, a nawet może ogromnym kłopotem. Rzec można wręcz filozoficznie, że to kłopot „ogromny”.

Agencja Towarzyska Chojna Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

O czym więc moglibyśmy mówić? O męskości, a ściślej o takim męskim czynniku męskości, a więc o rozmiarze penisa. Napisano na ten temat niezliczoną liczbę pozycji naukowych, książek, artykułów. Najważniejszym pytaniem pozostaje kwestia: czy rozmiar penisa to istotna rzecz? I zostaje tylko jedna rzecz, kogo pytamy?

zdzwon teraz biale tlo ww 34 708877582

Agencja Towarzyska Chojna Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Istnieje wiele tekstów piszących o tym, że wcale nie, że ważne jest to co mamy, że liczy się sprawność itd. Mężczyźni przecież zawsze znajdą dla siebie właściwe wytłumaczenie. A kobiety, oczywiście będąc perfekcyjnie wychowanymi, również stwierdzą, że absolutnie nie jest to istotne…

tabletki na potencje Vigrax

Agencja Towarzyska Chojna Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Ale czy to prawda? Przeczytałem niedawno zdanie, że pani, która sądzi, że rozmiar penisa nie jest istotny to ta, która nigdy nie zasmakowała przyjemności z obcowania z większym penisem…

Więc, ciężko z tym się nie zgadzać, nie jest tak, panowie…?

Otóż ja kieruję się ku zdaniu, że rozmiar penisa wywiera znaczenie, spore. Po pierwsze jest istotny dla naszej partnerki seksualnej, dając jej niezwykle wiele spełnienia, przyjemności, rozkoszy… Lecz także ma ogromne znaczenie dla panów. Wierzcie mi panowie, odpowiednio duży penis potrafi niesamowicie pozytywnie wpłynąć nie tylko na nasze erotyczne życie, lecz przede wszystkim potrafi polepszyć naszą samoocenę. Wówczas dopiero czujemy się prawdziwym facetem, prawdziwym macho, alfa samcem… Lecz co dokonać, gdy matka natura poskąpiła nam co nieco w tym ciężkim temacie…? Nie martwcie się, żyjemy obecnie w takim świecie, w którym granice niemożności są przekraczane niemalże na codzień. Mamy niezwykle wiele opcji zmiany tego stanu rzeczy.

Agencja Towarzyska Chojna Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Przychodzi nam tutaj z pomocą dzisiejsza medycyna, i gałąź estetyczna, która może każde nieprawidłowości poprawić, podczas gdy własne zdrowie jest absolutnie bezpieczne. Jest to rozwiązanie drogie, lecz niezwykle efektywne. Można także zaufać farmaceutycznej branży, opartej na składnikach naturalnych, gdzie powiekszacz penisa jest preparatem, jaki możemy stosować tak zewnętrznie, jak i wewnętrznie. Posiadamy także do dyspozycji wiele skutecznych systemów ćwiczeń, które potrafią nas do przybliżyć do oczekiwanych rezultatów. Tak naprawdę jest kwestia indywidualna – na co chcę i mogę sobie pozwolić.

Agencja Towarzyska Chojna Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

Lecz pytanie, czy warto, czy trzeba? Cóż, panowie, tak powiem, spróbujcie, nie stracicie… To uczucie męskości, które w was wzrośnie, to uczucie siły, możliwości jest niezwykle istotne. A co więcej, a może najważniejsze, poczucie, że nasza partnerka jest zadowolona w pełni, że jest ona po prostu usatysfakcjonowana po osiągnięciu wspaniałego orgazmu – to rzecz bezcenna. Nie traćcie czasu na myślenie, na udowodnienie, że to przecież nie ma znaczenia, co z tego, że mały, jest przecież niezwykle sprawny…. I po co to? Wszelką teorię można oczywiście zbudować a potem jej bronić do upadłego. Warto?

Agencja Towarzyska Chojna Zadzwoń 70 877 70 53 wew 575

 

Zobacz również Dymanie za darmo

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x