Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Akcesoria domowe dla zdrowia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Akcesoria domowe dla zdrowia

Chyba nigdy jeszcze rynek akcesoriów domowych AGD nie był tyle wart jak w ostatnich latach. Stało się tak za sprawą urządzeń AGD, które uzyskały wysokie miejsce w hierarchii potrzeb użytkowników.

Akcesoria domowe dla zdrowia

Ekspresy do kawy, czajniki elektryczne czy opiekacze do chleba zawsze miały swoich amatorów a rozwój technologii i designu tylko tę grupę powiększył. Rynek akcesoriów domowych bardzo mocno zmieniła moda na bycie fit.

Akcesoria domowe dla zdrowia

Moda na zdrowy styl życia i szczupłą sylwetkę objęła początkowo przede wszystkim kobiety. Ale ponieważ to one najczęściej rządzą domowym budżetem idea fit przeniosła się na całą rodzinę. Wówczas całkowicie zasadny okazywał się zakup urządzeń AGD umożliwiających osiągnięcie stawianych sobie celów. Na pierwszych miejscach list zakupowych w tej gałęzi przemysłu pojawiły się przede wszystkim wyciskarki do soków oraz blendery. Ogromną popularnością cieszą się urządzenia jeszcze do niedawna sprzedawane poza oficjalnym obiegiem, czyli wyciskarki do soków wolnoobrotowe. Produkowane przez niszowe firmy, z uwagi na pierwotne wysokie ceny traktowane były jako towar absolutnie luksusowy. Szybko jednak producenci popularnych urządzeń AGD dostrzegli potencjał w tych produktach i półki sklepowe zapełniły się wolnoobrotowymi wyciskarkami do soków w dostępnych już cenach. Rosnący popyt zmienił koszty produkcji i umożliwił zakup sprzętu do niedawna niedostępnego.

Soki, smoothie, koktajle

Prowadzenie zdrowego stylu życia, według autorytetów żywienia, wymaga picia soków, szczególnie warzywnych i z surowych produktów. Soki owocowe, soki warzywne i warzywno-owocowe u wielu osób zdominowały jadłospis. Do ich przygotowania niezbędne są blendery, wyciskarki czy roboty kuchenne wyposażone w kielichy do przygotowania koktajli. Do łask żywieniowców powróciły też koktajle, chociaż już nie na bazie mleka krowiego czy kefirów, ale znowu dzięki wzmożonemu popytowi, z dodatkiem mleka roślinnego czy regenerujących wód.

Akcesoria domowe AGD nie tylko ułatwiają codzienne przygotowywanie posiłków, ale też pomagają urozmaicać menu i dostarczać w jak najłatwiejszy sposób codzienną i niezbędną dla zdrowia ilość witamin i mikroelementów. Sprawiają, że efektywnie można wykorzystywać lokalną i sezonową podaż warzyw i owoców.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x