Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Aranżacja domku jednorodzinnego

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Aranżacja domu zawsze jest ciężka w realizacji i nie chodzi jednie o koszt takiej realizacji, ale pomysł na skuteczne zagospodarowanie wnętrza w każdym pomieszczeniu. Musimy mieć niejako pomysł na każde pomieszczenie w domu, a jest to ciężkie zadanie, gdy do zagospodarowania mym około 10 pomieszczeń.

Pomysły mogą się więc już wyczerpać. Nie zmienia to jednak faktu, że aranżacja takiego pomieszczenia jest musi być wykonana w oparciu o pewne standardy. Co to w praktyce oznacza? Nie można czarować w jednym pokoju, a w drugim pozostawić smutek i nie dowierzanie. Wiem jak to brzmi, ale taka jest prawda. Zauważyłem, że większość ludzi skupia się bardziej nie na aranżacji całego wnętrza domu – co jest istotnie trudne w realizacji – a na aranżacji jednego, dwóch lub trzech pomieszczeń.

Te dwa lub trzy pomieszczenia są dopieszczone do granic możliwości, jednak pozostałe siedem nie prezentuje się zbyt okazale. Co więcej, prezentuje się fatalnie, a czasami wręcz obrzydliwie. Nie ulega wątpliwości, że wymaga to zmian, zmian w sposobie myślenia. Bez tego nigdy nie zaprowadzimy pełnego ładu w domu, bo zawsze jedno pomieszczenie będziemy taktować z wyższością nad innymi i to zawsze ono będzie miało priorytet w urządzaniu, remoncie czy kupnie odpowiednich dekoracji.

Co więc powinniśmy zrobić by równo traktować wszystkie pomieszczenia w domku jednorodzinnym?

Przede wszystkim skupić się na swojej pracy i odpowiednio zaplanować każdy szczegół aranżacyjny. Następnie wystarczy to przeanalizować i jeżeli coś nam nie pasuje to zmienić to i po kłopocie. Oczywiście tak prosto wygląda to tylko w założeniu. W rzeczywistości jest o wiele wiele trudniej, ale nie ma co się dziwić. Taką mamy rzeczywistość. Apelują więc by skupić się na mniej istotnych pomieszczeniach, a dopiero później na tych ważniejszych jak łazienka, salon czy kuchnia. Takie coś nauczyć nas małej pokory, który najwyraźniej w dzisiejszym świecie brakuje nam wszystkim. W innym wypadku zrobisz jak większość – postawisz na kilka pomieszczeń dopieszczonych do granic możliwości. Takie rozwiązanie będzie z pewnością kuło w oczy.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x