Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Balustrady aluminiowe na nowoczesne balkony

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Balustrady aluminiowe na nowoczesne balkony

Nowoczesne balkony są proste, lecz stylowe. Do ich wykonania wykorzystuje się często balustrady aluminiowe, które są trwałe i eleganckie, zwłaszcza w połączeniu ze szkłem. Dlaczego jeszcze warto wybierać balustrady wykonane z aluminium?

Balustrady aluminiowe na nowoczesne balkony

1. Balustrady aluminiowe są odporne na czynniki atmosferyczne

2. Aluminium jest łatwe w obróbce

3. Lekki i ponadczasowy materiał

4. Daszki szklane i aluminiowe balustrady stylowym połączeniem

Balustrady aluminiowe i daszki szklane to jedne z najmodniejszych elementów na współczesnych balkonach. Prezentują się elegancko, pomimo upływu czasu, dlatego są często wykorzystywane zarówno w budownictwie wielorodzinnym, jak i w domach jednorodzinnych. Jakie są zalety balustrad aluminiowych i szklanych daszków?

Balustrady aluminiowe są odporne na czynniki atmosferyczne

Najważniejszą zaletą balustrad aluminiowych jest ich wysoka odporność na czynniki atmosferyczne. Elementy balustrad nierdzewnych są niepodatne na korozję pod wpływem kontaktu z deszczem i śniegiem, a ponadto dobrze znoszą zmienne temperatury, w tym siarczyste mrozy w czasie zimy. Aluminium jest malowane proszkowo, dzięki czemu balustrady systemowe i klasyczne przez długi czas stanowią odpowiednie zabezpieczenie balkonu i są jego prawdziwą ozdobą.

Balustrady aluminiowe na nowoczesne balkony

Balustrady aluminiowe na nowoczesne balkony

Aluminium jest łatwe w obróbce

W przypadku balustrad aluminiowych kolejnym atutem jest możliwość tworzenia wielu różnych form i wzorów. Z aluminium bez trudu wykonana się fantazyjne balustrady francuskie i minimalistyczne zabudowy balkonów z wykorzystaniem szkła. Kształt balustrady aluminiowej nie ma wpływu na jej trwałość, dlatego z plastycznego materiału wykonuje się solidne balustrady aluminiowe z zaokrągleniami.

Lekki i ponadczasowy materiał

Proste balkony francuskie Avis i elementy balustrad wykonane z aluminium mają niską wagę, dlatego bez przeszkód można je wykorzystywać w budownictwie wielorodzinnym i do odnawiania balkonów w starym budownictwie. Ponadto aluminium jest ponadczasowe, gdyż prezentuje się stylowo w połączeniu z wieloma różnymi materiałami. W modzie jest łączenie go ze szkłem hartowanym, które sprawia, że balkon wydaje się większy. Mocowania do szkła i uchwyty do szyb ułatwiają stworzenie eleganckiego balkonu z systemów aluminiowych i szklanych paneli.

Daszki szklane i aluminiowe balustrady stylowym połączeniem

Do budowy nowoczesnych balkonów można wykorzystać również daszki szklane. Mocuje się je bezpośrednio do ściany, dzięki czemu zyskuje się ochronę przed deszczem. Szklany daszek nie zmienia wyglądu elewacji, dlatego bez trudu uzyskuje się zgodę na jego montaż na własną rękę nawet w budynkach wielorodzinnych.

 

 

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x