Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Biała kuchnia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Styl w jakim będzie urządzona kuchnia, jest bardzo ważny dla każdej kobiety. Przed stworzeniem projektu aranżacyjnego powinnaś zastanowić się nad tym czego będziesz wymagać od swojej kuchni. Oprócz wspaniałego wyglądu, kuchnia musi być przede wszystkim funkcjonalna. Bardzo modne w tym sezonie są kuchnie wykonane w stylu skandynawskim. W takiej kuchni króluje kolor biały. Istnieje jednak kilka zasad na które powinnaś zwróci szczególną uwagę podczas aranżacji swojego wnętrza. Jakie?

3

Przede wszystkim zwróć uwagę na to iż biel ma różne odcienie. Nigdy nie uda stworzyć ci się idealnie białej kuchni. Zawsze poszczególne jej części będą się od siebie różnić. Dotyczy to w szczególności lodówki, zlewu oraz płyty gazowej i piekarnika. Jeśli chcesz stworzyć idealnie białą kuchnię postaraj się o typowo białe meble z białym blatem. Ważne jest też wprowadzenie dodatków. Odpowiednie będą kafelki mozaikowe, szklane w odcieniach bieli i zwyczajnej perły. Z bielą wspaniale prezentują się także zielone kwiaty. Możesz postarać się o drzewka typu Benjamin, dostępne w znanych sklepach meblowych. Pamiętaj o tym, że sama biel nie będzie prezentować się dobrze bez odpowiednich dodatków. Być może warto wprowadzić na przykład trochę szarości na przykład w postaci rolet.

2

Powinnaś zastanowić się też nad stworzeniem wyspy. Będzie to wspaniałe urozmaicenie twojej kuchni. Jeśli masz ku temu możliwości powinnaś umieścić na niej płytę grzewczą a nad nią okap. Do takiej kuchni wspaniale będą komponować się panele w kolorze jasnego drewna. Możesz sobie pozwolić także na dodatki w tym kolorze. Istnieje jednak wiele różnych stylów aranżacji kuchni. Zapoznaj się pokrótce z każdym z nich, wtedy będziesz pewna że wybrałaś odpowiedni dla siebie.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x