Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Ciacho Trzcińsko-Zdrój

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
ciacho

Ciacho to podstawowa i pewna z kilkorgu komedii, które sprawił Patryk Vega. Film opowiada historię pięknej Basi wrobionej przez narzeczonego w napad na konwój z narkotykami. Wplątanej w narkotykową aferę siostrze przychodzą z usługą nieporadni, ale bardzo odważni bracia. Reżyser dany z bezkompromisowego przedstawiania środowiska policyjnego, w niniejszym obrazie nieco odbiega od zwykłego charakteru swojej książki.

Ciacho Kołobrzeg

Nie odrzuca on jednak głównego tematu zainteresowania – wciąż stanowimy w obszarach policyjnych.

klik i ogladaj film

Główna bohaterka stanowi szczególnie modną policjantką starającą się o sukces. Niespodziewane wydarzenia jednak znacząco łączą jej plany. Bardzo łatwo dowiadujemy się kto za tym każdym jest i wrabia piękną policjantkę. Jest pytanie: jaki powód posiadała taż osoba także jak dużo potoczą się losy odważnej policjantki.

Ciacho Kołobrzeg

Gra z sensem

Seans z „Ciachem” w programie dostarcza widzowi całą gamę emocji: od obawy o dalsze losy głównej bohaterki poprzez niepewność aż do pełnej radości. Poza wieloma zabawnymi sytuacjami oraz dowcipnymi dialogami można dostrzec i ważne przesłanie pochodzące z filmu. Komedia pokazuje, że każdy, nawet z pozoru najbardziej nieporadny człowiek, że stać prawdziwym bohaterem, oraz zarazem każdy bez wyjątku zarabia na dobrą miłość. Znaczenie obecne istnieje ujęte w popularny, humorystyczny, i czasami nawet nieco ironiczny sposób. Główni bohaterowie posiadają również barwne, trochę przejaskrawione osobowości, przez co wszystek z nich na długo powstaje w świadomość, oraz oraz ich karykaturalność w określony sposób także dużo podkreśla ukryte pod pozorami zwykłej komedii przesłanie filmu. Film z indywidualnego początku zaciekawia i wykonywa, że widz w napięciu odkłada na dalszy ciąg wydarzeń, przy czym nie raz atmosfera bardzo się rozluźnia dzięki dowcipnym dialogom i szybkim, nieco żartobliwym obrotem spraw.

Świetna obsada

Wyjątkowa i niepowtarzalna obsada zatem w filmach Patryka Vegi właściwie już tradycja. Na dowolnym plakacie filmu tego reżysera można stwierdzić znane osoby. Główna bohaterka – Basia jest odbierana przez Martę Żmudę – Trzebiatowską. Stanowi więc znacząca rola aktorki, ponieważ całkowicie rezygnuje z wizerunkiem gładkiej i poukładanej dziewczyny, którą zwykła grać Żmuda – Trzebiatowska. Podczas filmu można stwierdzić aktorkę w bardzo oryginalnych formach. Z przodu na chwilę wciela się ona w siłę prostytutki, później składa się poznać jako ambitna pani policjantka. Podczas filmu można obejrzeć i dość „niegrzeczną” scenę, w jakiej główna bohaterka eksponuje swoje piersi. Mimo dość ostrego wizerunku policjantki, z powodzeniem można sprawdzić, iż nie wydaje ona lubej widzów. Nie jedynie odtwórczyni istotnej roli zarabia na znaczenie. Trzej bracia (Tomasz Karolak, Paweł Małaszyński i Marcin Bosak) oraz narzeczony Basi (Tomasz Kot) to dodatkowo bardzo barwne postacie, które zarabiają na równie istotną uwagę. Tomasza Karolak, jako Dawid – sympatyczny ginekolog z ważnymi upodobaniami seksualnymi, jak zwykle świetnie odnalazł się w komediowej roli. Marcin Bosak, w istocie Krzysia, bardzo dobro poradził sobie z ukazaniem podporządkowanego władczej żonie (Joanna Liszowska) pantoflarza. Na wyjątkowo wielkie znaczenie zasługuje Paweł Małaszyński, z którego rola wiecznie zagubionego Karolka wymagała również wielkiego zaangażowania. Jedno istnieje bezpieczne: wszystka z części na długo powstaje w świadomość, a jednak między innymi o to odpowiednio w filmach chodzi.

Ciacho Kołobrzeg

Przyjemny seans

„Ciacho” to przede każdym łatwa do oglądania komedia, która nie wymaga od widza analizy i silnego skupienia. Opowiada barwną bajkę w dogodny dla klientów sposób, przy czym nie raz sceny z udziałem nieporadnych braci Basi dostarczają sporo śmiechu. Stanowi więc obraz, który warto zobaczyć choćby dla dobrej obsady aktorskiej oraz kilku nieoczekiwanych zwrotów akcji. Niecałe dwie godziny usunięte z komedią „Ciacho” Patryka Vegi to właściwie łatwy środek na spędzenie sobotniego popołudnia. Komediowy debiut reżysera wielkiego z kina sensacyjno – kryminalnego z pewnością można przyjąć za udany.

Ciacho Kołobrzeg

Źródło artykułu Ciacho

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x