Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Czarna lodówka we włoskim stylu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Czarna lodówka we włoskim stylu

W dzisiejszych czasach wybór najlepszej lodówki wykraczają daleko poza możliwość napicia się szklanki wody bez konieczności otwierania drzwi. Dzięki szerokiemu wyborowi paneli wszelkiej maści można uzyskać zabudowę, która dokładnie odpowiada stylowi Twojej kuchni i wszystkim jej wymaganiom. Kupno urządzenia, które się dla nas nie sprawdzi może oznaczać złe wieści. Możemy utknąć z nadętym rachunkiem, ciągłym brakiem miejsca i koniecznością przekładania wszystkiego raz po raz lub sprzętem, który nam się zwyczajnie nie podoba.

Ile drzwi potrzebujesz? Co z funkcjonalnością i rozmiarem?A może interesuje Cię specjalna szufladka chłodząca na napoje? Oto przewodnik, który pomoże Ci wybrać najlepszą lodówkę dla Ciebie i Twojej rodziny.

Styl

Nie ma takiej konfiguracji lodówki, która pasuje do każdego gospodarstwa domowego. Modele z drzwiami francuskimi są niezwykle popularne ze względu na wysoką estetykę, ale są zwykle drogie i bardzo duże. Lodówki side by- side są o wiele praktyczniejsze i zajmują mniej miejsca, dodatkowo często są wyposażone w kostkarkę. Lodówka z kostkarką to idealny wybór na lato.

W którym miejscu powinna być sekcja zamrażarki? Niektórzy konsumenci preferują wygodną zamrażarkę, w której mogą umieścić produkty spożywcze na poziomie oczu, a niektórzy wolą trzymać mrożonki w dolnych partiach, aby mieć lepszy dostęp do świeżej żywności.

A co z wyglądem? Może postawisz na czerń? Lodówka czarna to zdecydowany hit, stanowiący nowoczesną alternatywę dla zwykłych, białych lub metalicznych urządzeń kuchennych. Czerń pasuje do wszystkiego, również do każdej kuchni, idealnie zgrywa się z ciemnym, jak i jasnym wyposażeniem kuchennym i ogólnym stylem.

Wszystko zależy oczywiście od naszych osobistych preferencji. Przecież będziemy korzystać z tego urządzenia i patrzeć na nie praktycznie codziennie. Musimy dokonać właściwego wyboru. Lodówka musi nam się podobać i być wygodna w naszym codziennym użytkowaniu. W lofra.pl znajdziesz lodówkę idealną dla Ciebie i dla Twoich potrzeb. Twoja nowa lodówka z kostkarką już na Ciebie czeka. Szukasz czegoś innego? Zapoznaj się z ofertą sklepu. Bez problemu znajdziesz coś dla siebie.

Rozmiar

Większość konfiguracji lodówek występuje w różnych rozmiarach i pojemnościach. Zawsze mierz miejsce, gdzie planujesz umieścić lodówkę przed jej zakupem. Upewnij się, że w docelowym miejscu będzie można swobodnie otworzyć drzwi lodówki. Pamiętaj o odpowiednim prześwicie w celu zapewnieniu właściwego przepływu powietrza po bokach i z tyłu lodówki. Kilka centymetrów wystarczy.

Jeśli chodzi o pojemność, zaleca się wybór lodówki o wielkości około 200l dla czteroosobowej rodziny. Generalnie przyjmuje się że dla jednej osoby wygodnym rozwiązaniem jest opcja 120l, a dla każdej dodatkowej osoby dodajemy kolejne 30l. Jeśli robisz duże tygodniowe zakupy lub często kupujesz produkty pakowane luzem możesz potrzebować jeszcze większej lodówki, warto brać to pod uwagę.

Efektywność energetyczna

Wszystkie nowe lodówki zużywają znacznie mniej energii niż starsze modele. Twój rachunek za energię elektryczną prawie na pewno spadnie po modernizacji. Pobór energii zawsze jest określony przez producenta urządzenia. Zasada jest prosta – im większa lodówka, tym więcej energii pobiera.

Kostkarki

Lodówka z kostkarką to naprawdę niezwykle wygodne rozwiązanie. Nic dziwnego, że ostatnio przybrało na popularności. Jeśli uwielbiasz zimne napoje jest do definitywnie wybór dla Ciebie.

Poziom hałasu

Z reguły nowe lodówki są bardzo ciche. Producenci dbają, żeby poziom hałasu ich urządzeń był jak najmniejszy. Modele lodówek nieznacznie różnią się od siebie poziomem hałasu. Niektórym osobom dźwięk włączonej lodówki może przeszkadzać, szczególnie w porach nocnych. W tym wypadku najlepiej zapoznać się z opiniami użytkowników i raportami konsumenckimi oraz skonsultować się ze sprzedawcą.

Wielostrefowa kontrola klimatu

Dla wielu nowych lodówek ta funkcja jest już standardem, ale nie dla wszystkich. Warto zdecydować się na zakup lodówki z tą cechą. Dzięki niej będziemy mogli ustawić różną temperaturę w obrębie jednej lodówki w różnych szufladach. Nikt nie lubi zbytnio zmrożonego pomidora i wędliny, która podejrzanie szybko straciła świeżość.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x