Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Czas na generalne zmiany!

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Każde wnętrze potrzebuje raz na jakiś czas generalnych zmian. Nie zawsze jednak wiąże się to z długo trwającymi i kosztownymi remontami. Jeśli się postarasz to każde wnętrze możesz odmienić w mgnieniu oka. W szybki i oszczędny sposób nadasz swojemu mieszkaniu. Co ci będzie do tego potrzebne? Okazuje się że wystarczy trochę czasu i wyobraźni. Najprostszym sposobem na zmianę aranżacji wnętrza jest zmiana ścian. Nie mowa tu tylko o ich kolorze. Możesz je po prostu urozmaicić. W jaki sposób? Na przykład używając specjalnych naklejek, nowoczesnej boazerii bądź innych oklein.

2

Nowa aranżacja naszych ścian rzuci nowe światło na meble oraz dekoracje. Innym sposobem na radykalną zmianę stylu w naszym mieszkaniu może być zabawa za pomocą luster. Tak naprawdę to tylko od nas zależy co zmienimy Najważniejsza jest jednak sama chęć do zmian oraz przemyślany plan działania. Pamiętaj, że do odważnych świat należy. Jeśli uważasz, że sama zmiana ścian nie wystarczy, śmiało możesz iść dalej. Kolejnym krokiem może być odnowienie mebli. Te z naturalnego drewna możesz po prostu przemalować. Inne, te starsze należy starannie wyszlifować i dopiero wtedy pokryć je farbą. Całkowicie odmienione wnętrze potrzebować będzie też nowych dekoracji. Stare nie koniecznie musisz całkowicie usuwać. Jednak aby otrzymać efekt czegoś zupełnie nowego musisz je na jakiś czas zastąpić całkowicie nowymi. Nowe wnętrze jednak w dalszym ciągu powinno być funkcjonalne i praktyczne.


3

Nie możesz zapominać o potrzebach wszystkich domowników. Jeśli weźmiesz to wszystko pod uwagę, wszyscy będą zadowoleni z wprowadzonych zmian. Takie odświeżenie wnętrza motywuje także do wprowadzenia zmian we własnym życiu. Zwykła aranżacja mieszkania może być początkiem czegoś zupełnie nowego! Pamiętaj, że każdy czas jest dobry na zmiany.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x