Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Czy warto inwestować w mieszkania w Krakowie?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Czy warto inwestować w mieszkania w Krakowie?

Z roku na rok coraz więcej osób chce mieszkać w Krakowie. Od kilku lat miasto z Wawelem, Sukiennicami i największym rynkiem Europy jest na trzecim miejscu wśród tych, do których napływają nowi mieszkańcy, tuż za Warszawą i Wrocławiem. Powodem jest oczywiście rynek pracy, który pozwala na awans, dobrą płacę i rozwój osobisty, ale także szeroka oferta mieszkań na nowoczesnych i sprzyjających wygodzie i zakładaniu rodziny osiedlach.

Kraków – miasto z przeszłością i przyszłością

Kraków to miasto, które odwiedza nawet 13 milionów turystów rocznie, z czego niecałe 10 milionów to nasi rodacy. Jak nietrudno się domyślić, przyciąga ich Wzgórze Wawelskie, Rynek z Kościołem Mariackim, Sukiennicami i okalającymi go Plantami, Kazimierz czy Nowa Huta. Jednak Kraków to także gęsta sieć dróg dla samochodów, rowerów, to nowoczesne, szybkie tramwaje, dworce, na które dojeżdżają pociągi z całego kraju, to także dobry dojazd autostradą i liczące się lotnisko. Stolica Małopolski łączy historyczne dzielnice z tymi, które oferują wygodną komunikację i nowoczesne zabudowania. Po zwiedzaniu miasta niejeden turysta postanowił zostać w Krakowie na zawsze. Dlatego też zakup mieszkania w stolicy Małopolski z myślą o jego wynajmowaniu, może być świetną inwestycją, która szybko przyniesie zyski i zapewni byt rodzinie w przyszłości.

Prądnik Czerwony – tutaj warto inwestować!

Jedną z dzielnic, w której warto szukać mieszkań z myślą o wynajmie, jest Prądnik Czerwony. Centrum dzielnicy dzieli od Rynku Krakowa zaledwie 5 km, które samochodem można pokonać w 10 minut. Dawna podkrakowska wieś jest dzisiaj jednym z najpopularniejszych osiedli Krakowa z wielu przyczyn. Dobra komunikacja pozwala na dotarcie do innych dzielnic miasta, przede wszystkim do centrum. Mieszczą się tutaj ważne atrakcje Krakowa: jedyne w mieście Multikino oraz Park Wodny, który jest miejscem rodzinnym, idealnym do spędzania wakacji, ferii, weekendów czy relaksu po pracy. Kolejnym atutem Prądnika Czerwonego są liczne tereny zielone. To tutaj znajdują się dwa parki i trzy duże skwery, po których spacerują rodziny z dziećmi, gdy tylko pozwala na to pogoda. Codzienne życie mieszkańców tej dzielnicy Krakowa ułatwiają także liczne sklepiki, duże markety, szeroka baza usługowa, dostęp do przedszkoli, szkół i gabinetów lekarskich.

Mieszkanie w Krakowie

Zalety Prądnika Czerwonego docenił krakowski deweloper Super Krak, który prowadzi intensywną sprzedaż nowoczesnych mieszkań na osiedlu APARTAMENTY KASKADA https://www.superkrak.com.pl/wyszukiwarka-3d/apartamenty-kaskada-etap-3. Oferta cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród rodzin, ale także inwestorów, którzy poszukują lokali na wynajem, między innymi z myślą o pracownikach pobliskiego centrum biurowego. Mieszkania w ofercie dewelopera to propozycja dla osób, które chcą mieszkać w prestiżowej dzielnicy stolicy Małopolski, blisko centrum, ale daleko od typowego dla tego popularnego wśród turystów miasta zgiełku.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x