Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Czym są folie na okno?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Czym są folie na okno?

Folie na okno dają zmniejszenie przezierności również przenikania światła oraz wysyłania cieplnego słońca, dzięki czemu służą komfortowi mieszkańców. Mogą również zabezpieczać szyby przed zniszczeniem, uszkodzeniem czy pomalowaniem sprejem przez szkodników.

Są również folie ozdobne, których ważnym zadaniem jest nie jedynie zmniejszenie przezierności, jednak również udekorowanie okien. Jest wiele rodzajów folii okiennych. Wiele spośród nich ma związane rozmaite funkcje, aby uzyskać pozytywny rezultat.

Folia srebrna z dwóch stron, z jednej strony bez lustra z ciemnym kolorem lub bez odzwierciedlenia, nierefleksyjna – jaka folia?

Zadaniem folii przeciwsłonecznych jest obniżka blasków słonecznych ultrafioletowych UV o 99%, promieni widocznych do 80 % również energii termicznej więc blasków infraczerwonych chociażby do 90%. Warstwa folii okiennych anty solarycznych może być stworzona w z innym stopniu przyciemnienia, odcieni oraz odcienia we współzależności od własnych potrzeb. W dokumentacji produktu będzie informacja o stopniu pokrycia, redukcji energii, gwarancji oraz pozostałych parametrach.

Folia przeciwsłoneczna na szyby okienne

Niezwykle często wykorzystywaną folią na szyby okienne jest okleina przeciwsłoneczna określana także przyciemniającą. Przeciwsłoneczne folie okienne wykonywane są niejednokrotnie w nierefleksyjnym kolorze czarnym. Folie samoprzylepne owego rodzaju mają zazwyczaj poliester, prezentujący się niezwykle odpowiednią kondycją również wytrzymałością na przegrzanie w chwili grzania folii opalarką. Wykorzystana w foliach przyciemniających grubość produktu umożliwia usunąć do minimum zaginanie folii w trakcie ogrzewania oraz podczas montażu folii na szybie.

Jak działa folia okienna przeciwsłoneczna?

Folie przeciwsłoneczne mają za zadanie utrudniać przesadną ilość światła ciepłego. Dzięki temu mamy komfort cieplny w pomieszczeniach w których jesteśmy i także ograniczamy wydatki klimatyzacji. Podstawą dobrego wyboru jest typ okna. Na oknach z szybą pojedynczą można montować folie przeciwsłoneczne wewnętrzne. Na nowych oknach z szybą zespoloną, na oknach dachowych, na oknach z szybą z pewnego szkła również na oknach napełnionych gazem, poleca się montować folie przeciwsłoneczne zewnętrzne.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x