Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Czym są imprezy beauty?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Czym są imprezy beauty?

Każda z nas lubi być zadbaną, czuć się pewnie i wyglądać pięknie. W dużej mierze możemy to uzyskać dzięki ładnym i dobrze dobranym strojom, ale przede wszystkim dzięki makijażowi, który dopełnia nasz codzienny look.

Czym są imprezy beauty?

Na rynku możemy dostać mnóstwo kosmetyków do makijażu z każdej półki cenowej, każda z nas ma swój schemat nakładania poszczególnych specyfików na twarz tak, aby uzyskać spójną całość, jednak coraz większa część z nas korzysta z usług profesjonalnego makijażysty zamiast samej zgłębiać tajniki makijażu.

Make-up artist to profesja od niedawna zyskująca na popularności głównie ze względu na to, że spore grono osób z show biznesu inwestuje i promuje kosmetyki do makijażu, chociażby Kim Kardashian – West i jej „KKW Beauty” czy Rihanna i jej „Fenty Beauty”, jednak w Polsce także nie brakuje celebrytów, którzy sygnują swoim nazwiskiem marki kosmetyków. Jak wiadomo każda szanująca się gwiazda ma wokół siebie sztab zaufanych współpracowników odpowiadających a jej wygląd, a bez dobrego makijażytsty, stylisty i fryzjera nie wyjdzie z domu, jednak ten pierwszy jest najczęściej najbardziej zaufaną osobą i to od nich wszystko się zaczyna w kwestii imprez beauty.

Każdy znany makijażysta zaczynał od pasji, która się w nim rozwijała, odkrywania tajników makijażu od bardziej doświadczonych stażem, aż w końcu do zbudowania własnej marki. Imprezy beauty często służą takim osobom jako możliwość zdobycia nowego doświadczenia, nauczenia się czegoś nowego i dalszego zgłębiania swoich pasji. Wykonywanie makijażu na innych osobach wymaga pełnego zaangażowania swojego czasu, cierpliwości, a także odwagi do podejmowania nowych wyzwań. Na imprezach beauty osoby ze świata make-upu mogą nie tylko nawiązać nowe współprace z potencjalnymi klientami, ale przede wszystkim pokazać swoje zdolności chwaląc się swoimi pracami pokazywanymi na portalach społecznościowych. Imprezy beauty pozwalają na odkrycie nowych marek kosmetyków czy zdobycie partnerów w ramach promocji danej marki na swoich kontach w social mediach.

Warto zauważyć, że coraz więcej gwiazd show biznesu włącza się w organizację imprez beauty. Bardzo dobrym przykładem jest Kim Kardashian – West, która wraz ze swoim makijażystą współorganizuje znane na całym świecie „The Master Class”. Pozwala to nie tylko samej Kim na wypromowanie swojego najbliższego współpracownika, ale także na odkrycie prawdziwego talentu, jedynej perełki wśród wszystkich make-up artist na danej imprezie.

Imprezy beauty to świetna okazja dla każdej ze stron, dotyczą one nie tylko makijażu, ale także dbania o cerę i swoje zewnętrze piękno. Jeśli czujemy się dobrze na zewnątrz to pozwala nam to poczuć się lepiej w środku. Dbanie o siebie i swoje pasje, chociażby te związane z makijażem to gra warta świeczki, ponieważ w dobie internetu z małego planktonu na mapie kont o takiej samej tematyce w social mediach możemy stać się kimś wyjątkowym dla celebrytów i potrzebnym im do codziennej współpracy. Imprezy beauty to także fantastyczna okazja dla tych, którzy jeszcze nie mają pojęcia na ten temat, a chcieliby spróbować.

Artykuł powstał we współpracy z samocentrum.com
0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x