Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Da Grasso Dobrzany Pizza

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
pizza

Jak wskazują statystyki, Polacy stają się jeszcze dużo aktywnym narodem, i ilość powstających co roku nad Wisłą średnich firm napawa optymizmem. Drinkom spośród najbardziej powszechnych pomysłów jest ograniczona lub średnia gastronomia, tu z serii dużą sławą zajmują się pizzerie.

Da Grasso Karlino Pizza

Gdy początkujący właściciel lokalu gastronomicznego przejdzie przez wszystkie wymagane formalności czy kontrole, wypełni tysiąc projektów i oświadczeń, a także otrzyma stosowne zgody, przychodzi moment na urządzenie lokalu.

DaGrasso

DaGrasso

Piec do pizzy – serce każdej pizzerii

Istnieją różne typy pieców do pizzy, należy więc porównać ze sobą ich parametry w punktach, aby dobrać ten świetny. Często w pizzeriach wykorzystywane są piece do pizzy elektryczne, i czasem – natomiast toż rewelacyjny pomysł raczej do pizzerii dużych, dysponujących stosownym kapitałem – piece opalane drewnem.

Piec elektryczny do pizzy to wydatek, który przeważnie jest krótszy finansowym możliwościom początkującego przedsiębiorcy. Piece mogą mieć różne wymiary, a też zróżnicowaną ilość komór, pozwalających na pieczenie kilku pizz jednocześnie. Istnieją tez piece przelotowe, które umożliwiają na bliskie wypiekanie wielu pizz, ale te zapiekanek, czy podobnych dań w sposobie fast food.

Zobacz również pierwsza pożyczka

Bardzo atrakcyjny piec do pizzy tego sposobu – model 3550TB10, wydobywa się w możliwości niemieckiej firmy BARTSCHER. Co i się tyczy pieców mniejszych rozmiarów, interesujące pokażą się tu oferty dwóch polskich producentów: firmy Stalgast, której przykłady z kolei X-line, E-line i F-line, grają w wysokiej gamie rozmiarów, jak oraz firmy Hendi, oferującej wysoką marka w związaniu z ciekawym wzornictwem.

Piece do pizzy w bliskiej możliwości posiada firma

Co oprócz pieca do pizzy?

Gdy już lokal zostanie urządzony w domowy najistotniejszy element, do uwzględnienia pozostaje jeszcze dużo przedmiotów, bez których nie może obejść się żadna pizzeria czy każdy inny lokal gastronomiczny. Konieczne będą lodówki na przechowywanie składników, a też odporne na wycieranie i skłonne do dezynfekcji blaty do wykonywania wypieku. Do stworzenia niektórych składników wskazana będzie dodatkowo odpowiednia kuchenka.

Zobacz wiadomości Kołobrzeg

Pomocna może się okazać dodatkowo specjalna podstawa do pieca (którą odnaleźć można w możliwości Stalgast). Przepisy BHP wymagają, żeby lokal był wyposażony osobne zlewy do czyszczenia dla naczyń do konsumpcji oraz garnków, a zarówno w wyparzarkę do naczyń. Listę taką silna by postępować w nieskończoność, a również oczywiście nie znalazły się na niej ponad wszystkie rzeczy absolutnie niezbędne. W gastronomii doświadczenie przychodzi jednak bardzo łatwo, toteż właściciel pizzerii sam przekona się, czego więcej musi jego firma. Zamów pracowników z Ukrainy przez agencja pracy tymczasowej pracownicy z Ukrainy

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x