Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Dekoracja łazienki: jakie kwiaty doniczkowe wybrać do łazienki?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Dekoracja łazienki jest sprawą bardzo istotną, lecz dla większości z nas nie zbyt prostą. W klasycznej łazience brak miejsca na obrazy, czy innego rodzaju dekoracje. W jaki sposób więc możemy zadbać o udekorowanie łazienki? Z całą pewnością elementem dekoracyjnym łazienki mogą być ręczniki w różnych kolorach, czy mydelniczka i kubeczek na szczoteczki do zębów. Warto zastanowić się, które z niezbędnych elementów wyposażenia łazienki możemy wykorzystać jako element dekoracyjny. Wspaniałym sposobem będzie kupno kwiatów. To wydające się na nieco surowe pomieszczenie zostanie przez kwiaty, obdarzone niezwykłym urokiem. Nie wszystkie jednak ich rodzaje nadają się do hodowania w łazience. Przed ich wyborem warto jest się więc dobrze zastanowić nad ich gatunkiem. Ważną sprawą może się też okazać stopień oświetlenia naszej łazienki, które może mieć również duże znaczenie podczas wyboru kwiatów.

2

Atmosfera w łazience z całą pewnością będzie o wiele przyjemniejsza, jeśli udekorujemy ją kwiatami. Jest to dość nowy trend, który pozwala poczuć się jak w małym salonie SPA, dodając komfortu i relaksując. Ważny jest sposób w jaki ustawimy kwiaty. Miejsce dla nich przeznaczone musi być stałe, nie możemy ich ciągle przenosić gdyż nie wpłynie to na nie dobrze. Znajdźmy im zatem miejsce w którym nie będą przeszkadzać. Nie może się ono jednak znajdować zbyt daleko od okna. Jeśli masz dużą łazienkę i możesz sobie pozwolić na dodatkowy 'mebel’, zastanów się nad kupnem dużego kwiatu, który mogłabyś postawić na podłodze.

Cloudy home - bathroom

Jakie gatunki kwiatów nie nadają się do hodowania w łazience? Z całą pewnością do tej grupy nie zaliczają się kaktusy, oraz inne rośliny typu pustynnego ze względu na duża wilgotność powietrza panującą w łazience. Zastanów się nad rodzajem draceny, które świetnie odnajdą się w środowisku łazienkowym. Jednak na jakiekolwiek kwiaty się zdecydujesz, z całą pewnością będzie to świetny wybór. Jeśli twoja łazienka nie ma okna, przemyśl kupno sztucznych kwiatów, które wyglądają jak prawdziwe!

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x