Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Dlaczego sufit napinany DPS®, posiada tak wiele walorów przestrzennych?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Rozwój technologii i materiałów budowlanych, a w szczególności tych dedykowanych do aranżacji i dekoracji wnętrz jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie i oczekiwania zarówno użytkowników jak i architektów. Sufit napinany DPS® jest tego idealnym przykładem.

Zagospodarowanie przestrzeni może nastręczać sporo trudności. W zależności od naszego zamysłu, możemy spróbować maksymalnie odzyskać przestrzeń lub zamaskować niektóre niepożądane niedoskonałości.

W tym kontekście, warto zainteresować się nowoczesną technologią wspierającą nawet najbardziej fantazyjne pomysły. Technologię DPS® wykorzystuje się w zagospodarowaniu przestrzeni publicznej oraz prywatnej. Pasuje do każdego pomieszczenia, dlatego jest niezmiernie popularnym rozwiązaniem stosowanym przez specjalistów z dziedziny architektury i aranżacji.

Fantazja, która nie zna granic

Jeżeli znudziły nam się typowe czworokątne sufity czy płaskie, bezbarwne ściany, DPS® stworzyła produkt, zdolny wykreować zupełnie nową przestrzeń. W zależności od upodobań czy charakteru pomieszczenia, jego wystrój można urozmaicić wymyślnymi efektami kulistymi, owalnymi, łukowatymi, łamanymi czy wielopoziomowymi. W galerii znajdującej się na stronie producenta sufitów DPS®, warto odnaleźć styl, który nam odpowiada. Miliony m2 zagospodarowanych powłok w 70 krajach, to statystyki wywierające ogromne wrażenie, lecz prawdziwe wrażenie wywiera efekt końcowy.

Technologia, która wprowadza w zachwyt

Powłoka DPS® waży zaledwie 200g/m2, jest w pełni ekologiczna, zabezpiecza także sufit przed gromadzeniem się wilgoci. Jeśli pragniemy uzyskać dodatkowe efekty, warto zainteresować się systemami świetlnymi i wentylacyjnymi. By mała przestrzeń uzyskała głębię, firma DPS® projektuje również sufity ze szklaną powłoką. Są one wykonane z gładkiego materiału odpornego na odkształcenia, a dzięki szklanemu trikowi optycznemu, wnętrze wyda się jaśniejsze i przestronniejsze.

Technologia DPS® sprzyja powstawaniu złudzeń optycznych. W zależności od zastosowanych efektów kulistych, wielopoziomowych, łamanych łukowatych czy owalnych, można bawić się stylem pomieszczenia, kreując zadowalającą przestrzeń służącą na wiele lat. Za wyborem technologii sufitów napinanych, przemawia również łatwość czyszczenia i konserwacji.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x