Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Dodatki z poroża – nie tylko dla myśliwych

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Dodatki z poroża - nie tylko dla myśliwych

W ostatnich latach coraz więcej ludzi stara się otaczać przedmiotami wykonanymi z naturalnych materiałów, a drewno znów wraca do łask i staje się elementem aranżacji wnętrz, niemalże w każdym stylu. Wybierając dodatki, również staramy się zwracać uwagę na takie, które nie będą wyglądać tandetnie, ale będą miały niepowtarzalny charakter.

Wyroby z poroża – idealne do każdych wnętrz

Stojąc przed na wyborem odpowiednich dekoracji do naszego domu czy mieszkania, warto zwrócić uwagę na te, które zostały wykonane z poroża. Pierwszą rzeczą, która wyróżnia je na tle innych, jest to, że nie znajdziemy dwóch identycznych artykułów. Dzieje się tak z prostej przyczyny – nie ma dwóch identycznych poroży, mogą być do siebie podobne, ale zawsze będą się czymś różnić. Decydując się np. na zegar wykonany z łopaty łosia, mamy gwarancję, że otrzymujemy rzecz jedyną w swoim rodzaju i niepowtarzalną. Do tego poroże tego typu świetnie się nadaje, aby przyozdobić je metodą grawerowania, a co na nim umieścimy – zależy już tylko od nas. Taka dekoracja, przyozdobi każdą ścianę, niezależnie od tego ,jaki styl panuje we wnętrzu. Będzie zachwycać nie tylko domowników, ale też każdego odwiedzającego. Oczywiście wyroby z poroża to również meble, które nadają charakter każdemu wnętrzu. Kanapy czy fotele obite skórą to coś, co nada stylu i bajkowego wyglądu.

Sklep myśliwski – meble i nie tylko

Kiedy ktoś wspomina przy nas o sklepie myśliwskim, nasze pierwsze skojarzenie to oczywiście wszelkie atrybuty myśliwego – takie jak broń, strój oraz akcesoria niezbędne podczas polowania. Owszem, są one częścią asortymentu niektórych sklepów, ale w sklepie myśliwskim znajdziemy również meble oraz wszelkiego rodzaju wyroby myśliwskie, które będą stanowić wspaniałe dekoracje do naszych wnętrz. Wyżej wspomniany zegar to tylko jeden z przykładów, ponieważ z poroża można wykonać wiele innych rzeczy, jak np. gazetniki, świeczniki czy stojaki na wino. Niezależnie od tego, na co się zdecydujemy, z pewnością każda z tych rzeczy wprowadzi do naszych wnętrz niepowtarzalny klimat i będzie zachwycać przez długie lata.

Autor artykułu
Artykuł został przygotowany przez firmę Antlabo.pl.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x