Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Domek jednorodzinny – dwie łazienki?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Aranżacja domku jednorodzinnego to spory problem dla domowników. Dlaczego? Wyobraźmy sobie sytuację w której rodzina jest dość liczna – przykładowo 8 osób. Każdy z nich wstaje mniej więcej o tej samej porze dnia. Co jeśli każdy z nich chce iść do łazienki? Pominę tu kwestię czysto fizjologiczną, ale chodzi też o umycie się i rozpoczęcie nowego dnia bez nerwów. Nie sądzisz, że w przypadku tak dużej rodziny, byłby to problem? Wydaje mi się, że tak. W tym konkretnym wypadku warto więc zadbać o dwie łazienki – to takie minimum. Łazienki powinny być co najmniej dwie. Jedna część rodziny korzystałaby z jednej łazienki, a druga z drugiej. Nie ma takie siły, by tyle osób było by w stanie pogodzić interesy i myć się w jednej łazience, bo zawsze wywoływało by to kłótnie, których byłoby pełno od samego rana – od razu wyrzucano by kto ma pierwszeństwo w załatwianiu swoich spraw.

Łazienka powinna być więc taka sama. Powinna cechować się podobną przestrzenią i wyposażenie, by jedni nie poczuli się gorsi od innych – w przypadku dzieci jest to dość zrozumiałe, bo nawzajem lubią sobie dokuczać. Zadbaj więc o podobny standard łazienki i wszystkie niezbędne jego elementy. To nie jest trudne, a z pewnością ułatwi ci życie – tobie i twoim bliskim. Nie zapominaj też o względach bezpieczeństwa, których nie należy lekceważyć podczas budowy drugiej łazienki na piętrze – podejrzewam, że jedna jest na parterze.

kolo-projekty-nowoczesnych-lazienek

Źródło – http://twojewnetrza.net/2014/06/lazienka-w-nowoczesnym-stylu/.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x