Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Domowe SPA

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Jeśli mamy dużą łazienkę i zastanawiamy się nad jej generalnym remontem, warto zastanowić się nad kilkoma gadżetami, które po całym dniu męczącej pracy postarają się o nasze odprężenie. Co takiego można zrobić swojej własnej łazience? Małe prywatne SPA. To nie żaden żart, wystarczy, że mamy trochę wolnego miejsca gdzie możemy na przykład umieścić wannę wieloosobową wyposażoną w hydromasaż. Aby odprężyć się w wodzie z bąbelkami, nie będziemy już musieli udawać się do specjalnych salonów odnowy biologicznej i SPA. Producenci oferują nam wiele różnych propozycji urozmaicenia naszej domowej łazienki. Dostępne są nawet kabiny parowe, które relaksują także zapachem oraz panele prysznicowe z hydromasażem.

Teraz w swoje prywatnej łazience będziesz mogła zafundować sobie wspaniały relaks dla ciała i duszy. Nie mówiąc już o zaoszczędzonych pieniądzach. Jeśli masz dużo miejsca w pomieszczeniu łazienkowym, bardzo nowocześnie będzie się prezentowała wanna, która będzie stała na środku, nie przylegając do żadnej ze ścian. Jednak takie ułożenie łazienki, należy zaplanować dużo wcześniej, gdyż rureczki doprowadzające ciepłą i zimną wodę oraz odpływ będzie musiał by przesunięty pod kafelkami na środek pomieszczenia. Są też dostępne wersje wanien oraz kabin prysznicowych, z zamontowanym hydromasażem dostosowane do małych łazienek.

Kabiny prysznicowe mają także zamontowane radio, które wprowadzi nas w jeszcze lepszy nastrój. Jednak wymieniając zalety domowego SPA, należy wspomnieć także o wadach. Są to przede wszystkim koszta, dużo mniejsze niż wizyta w profesjonalnym gabinecie hydromasażu, ale większe niż zwykła kąpiel. Wanna taka pobiera znacznie więcej wody, oraz dodatkowo potrzebuje zasilania elektrycznego. Jeżeli możesz sobie pozwolić na zwiększenie miesięcznych wydatków to nie masz się nad czym zastanawiać. Twoje ciało będzie ci wdzięczne za zapewniony mu relaks oraz pomoc w walce z cellulitem oraz rozstępami!

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x