Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Drabina gospodyni domowej

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Pogoda za oknem coraz częściej przypomina o nadchodzącej wiośnie. Okres zimowy w końcu dobiegnie końca, a przyjemne promyki słońca będą przebijały się do wnętrza Twojego domu. Pod warunkiem, że zdążysz do tego czasu wyczyścić okna.

Z uroków wiosny można cieszyć się w pełni wtedy, gdy w naszym mieszkaniu również zapanuje wiosenna atmosfera, a ta może zostać osiągnięte za pomocą wiosennych porządków. Mycie okien, zmiana garderoby z zimowej na letnią, odkurzanie biblioteczki czy lampy to tylko niektóre czynności, które czekają na każdą gospodynię domową ceniącą sobie ład.

Dokładne wyczyszczenie wszystkich zakątków naszego mieszkania często wymaga wspięcia się na znaczną wysokość tak, aby trudno dostępne miejsca również lśniły czystością. Często chęć wyczyszczenia trudno dostępnego miejsca nie idzie w parze z zadbaniem o swoje bezpieczeństwo. Panie sprzątające w swoim domu chcą wszelkimi domowymi sposobami wyczyścić zabrudzone miejsca. Dobrze wiemy na jakie nieprzemyślane konstrukcje wspinają się Panie wykonujące prace domowe. Później kończy się to często powielanym schematem – obicia, skręcone kostki czy w najgorszym wypadku połamana noga lub ręka. Mycie okien na stole, wkładanie pudełek z zimowymi ubraniami na sam szczyt szafy, stojąc na niestabilnym krześle czy odkurzanie lampy stojąc na krawędzi sofy – to tylko nieliczne popisy braku wyobraźni.

Dobra gospodyni powinna troszczyć się nie tylko o porządek, ale również o swoje bezpieczeństwo. W tym celu dlaczego nie poprosić swojego mężczyzny o pomoc w wyborze drabiny domowej na stronie www.ALVE.pl? Dzięki niej dostęp do brudnych i zapomnianych miejsc w Twoim domu będzie łatwiejszy i bezpieczniejszy. Mycie okien będzie prostsze i szybsze, a efekty olśniewające. Skorzysta na tym także Twój mężczyzna – jeśli będzie chciał wymienić żarówkę lub naprawić coś na wysokości, wówczas również skorzysta z drabiny.

Drogie gospodynie, podejmując się wiosennych porządków pomyślcie o komfortowym ich wykonywaniu. Drabina domowa to sprawdzony i pewny sposób na bezpieczne porządki.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x