Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Drugie „ja” sypialni

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Urządzenie wnętrza każdego pomieszczenia w naszym domu jest z pewnością nie lada wyzwaniem. Jednak spróbuj odkryć w każdym pokoju drugie ja, sprawa ta może dotyczyć na przykład urządzenia sypialni. Główną funkcją pokoju sypialnego jest oczywiście dbałość o zdrowy i dodający energii sen. Z tego to powodu decydujemy się na ciemne zasłony wygodne łózko, jednak sypialnia może być czymś więcej w naszym domu. Pokojem, do którego będziemy częściej chciały zaglądać ze swoimi partnerami. Postarajmy się zatem by sypialnia nie spełniała jedynie swojej podstawowej roli, tylko stała się czymś więcej. Ale jak to zrobić?

Zmysłowości i tak zwanego 'pazura’ dodadzą rzecz jasna kolory. Koniecznie muszą być intensywne, barwy takie zwiększają bowiem naszą pewność siebie i rozbudzają wyobraźnię, a kto wie może pozwolą w końcu uwolnić to co drzemie w nas od dłuższego czasu? Mocne barwy w pokoju sypialnym, pozwolą stworzyć ci nowoczesny oraz wyrazisty design. Szczególnie polecanym kolorem jest czerwień oraz bordo, a także intensywne fiolety. Koniecznie musisz zadbać o dobre oświetlenie, nie może być zbyt intensywne jednak zbyt słabe może wywoływać ból oczu, co niestety może szybko przeobrazić się w ból głowy. A dobrze wiemy, że ból głowy jest sypialnianym wrogiem. Jeśli jednak boisz się taki intensywnych kolorów jak fiolety czy czerwienie, pomyśl o pastelowym odcieniu brązów.

W tym wypadku będziesz musiała przyłożyć się bardziej do dodatków. Razem z pastelami znakomicie odnajduje się czerń. Pomyśl o zmianie koloru łóżka oraz pościeli. Czarne mogą być także dywaniki oraz lampa. Konieczna będzie, także ciemna podłoga. Mogą to być panele, jednak w ciemnym odcieniu. Zadbaj o półki, na których będzie można położyć świeczki, tak by podpalone nie stanowiły zagrożenia. Nie powinno też umieszczać się telewizora w sypialni. Może on skutecznie pozbyć się nastroju, o który przecież tak dbasz. Na co byś się nie zdecydowała, pamiętaj o drugiej funkcji sypialni. Jeśli uwzględnisz to podczas aranżacji, cała reszta pójdzie dużo prościej.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x