Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Drzwi dostosowane do twoich potrzeb

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Istnieje kilka rozwiązań dotyczących oddzielania od siebie pomieszczeń. Parawany, a nawet przesuwne ściany, jednak najczęściej wybieramy jednak drzwi. Wybierając drzwi wewnętrzne, zazwyczaj zwracamy uwagę na te standardowe. Zaraz po nich popularnością cieszą się drzwi przesuwne. Istnieje jednak jeszcze jeden ciekawy rodzaj drzwi wewnętrznych, który może stanowić ciekawe rozwiązanie dla twojego pomieszczenia. Jakie? Mowa o drzwiach harmonijkowych. Wzbudzały u wielu zachwyt dobrych kilka lat temu. Teraz jednak przeżywają renesans. Tego typu drzwi, posiadają wiele zalet. Jakich?

Przede wszystkim zajmują bardzo mało miejsca. Nie w każdym pomieszczeniu, można sobie pozwolić na szeroko otwierane drzwi, ani też na przesuwne, które muszą mieć do dyspozycji kawałek ściany. W takich wypadkach, najlepszym rozwiązaniem są właśnie drzwi składane. Takie drzwi będą pasowały do salonu, pokoju dzieci, a także na korytarz. Są stworzone do wąskich i ciasnych pomieszczeń. Swoje miejsce także odnajdą w garderobie, będziesz mogła dzięki temu zaoszczędzić cenne miejsce i zmieścić więcej ubrań. Drzwi składane mogą mieć takie wymiary jakie tylko chcesz, zdarzają się nawet takie o szerokości 30 cm! Jednak, nie zawsze rozwiązanie w postaci drzwi składanych będzie dobre. Przez takie drzwi szybko ucieka ciepło, gdyż nie są szczelne. Nie chronią także dobrze pod względem akustycznym. Jednak na pewno przed czym nas ochronią, to przed wszystko widzącymi oczami, gości oraz osób postronnych. Takie drzwi są też bardzo lekkie, jeśli zależy nam na masywnych drzwiach, to te także odpadają.

To czy zakup i późniejsze zamontowanie drzwi harmonijkowych będzie dobrym posunięciem, powinnaś przeanalizować jeszcze przed ich zakupem. Rozważ wszelkie ich wady i zalety, a także porównaj z innymi dostępnymi typami drzwi. Powinnaś także zasięgnąć po informacje dotyczące ceny, oraz starannie porównywać je w stosunku do jakości produktu. Czy już wiesz jakie drzwi będą gościły w twoim domu?

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x