Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Działalność w Niemczech dla pracownika z Ukrainy z własnej marki na podstawie VAN DER ELST VIZA

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Zamówienie tymczasowej podróży do Niemiec pracownika polskiej firmy na podstawie VAN DER ELST VIZA

Czy pracownicy ukraińscy z Polski mają nadzieja legalnej roli w regionach Unii Europejskiej przez Polskę? Wiele pań posiada takie pytanie, że nietrudno jest ubiegać się o polską wizę niż o wizę innego kraju z Grup Europejskiej.

Funkcja w Niemczech dla człowieka z Ukrainy z polskiej marki na platformie VAN DER ELST VIZA

 

Zamówienie tymczasowej wycieczek do Niemiec pracownika polskiej marki na platformie VAN DER ELST VIZA

Razem z pełną zasadą wiza do służby w pewnym kraju UE nie zapewnia ofert roli w żadnej z nich. Świadczy to, że gdy otrzymasz polską wizę do sztuce natomiast nie będziesz podejmował w Polsce, będzie ostatnie naruszeniem prawa. Tak to, razem z polską wizą roboczą, można odwiedzić inne kraje UE, ale taka wiza nie daje uprawniona do poważnego stanowiska w następnych krajach UE. Tak dlatego polskie ustawodawstwo nie pozwala na zatrudnienie w Niemczech w planu uzyskania wizy roboczej do Polski. To świadczy, po otwarciu polskiej wizy roboczej, powinieneś działać w Polsce.

Van der Elst Viza sięga 1994 roku. Zatem przedsiębiorstwa z jednego państwa UE mają moc delegować swoich gości do kolejnych krajów w kontraktu z potrzebą produkcji. Należy mieć, że nie wszystkie kraje UE dają tę decyzję. Na dowód Niemcy, Austria, Francja, Belgia i Holandia zgodziły się z wolą i dały takie wizy, a Włochy, Grecja, Luksemburg – nie.

Zamówienie tymczasowej wycieczek do Niemiec pracownika polskiej marki na platformie VAN DER ELST VIZA
Zamówienie tymczasowej wycieczek do Niemiec pracownika polskiej marki na platformie VAN DER ELST VIZA

Nasza spółka, w jakiej wykonywa obywatel Ukrainy, zatrudnia zatrudnionego na drogę służbową (do pracy / oferowania usług). Należy zauważyć, że proste delegowanie pracownika przez rodzimą spółkę do Niemiec nie podlega procedurze Van der Elst. Człowiek jest wyrzucany do prowadzenia pewnej pracy w Niemczech (konieczność produkcji). Termin, na jaki widać stać oddelegowany, nie może przekraczać 3 miesięcy.

Ponieważ polska wiza może żyć miła: – przez 180 dni (na platformie rejestracji przez pracodawcę wniosku o zatrudnienie osoby); – od 1 roku do 3 lat (prawo na pozycję wydane przez Terytorium Województwa), widać, że po otrzymaniu sześciomiesięcznej polskiej wizy służbowej (wydawanej raz w roku) w finału odbycia podróży służbowej do Niemiec w procesie roku, będzie można tylko 3 miesiące.

Głównym powodem takiej wycieczce jest porozumienie między polską spółką i firmą w Niemczech. Aby wykonać taką podróż służbową, pracownik musi wziąć dodatkową wizę – „Van der Elst Visa”.

Po otrzymaniu wizy Van der Elst, musisz zwrócić wniosek do biura wizowego Ambasady Niemiec w Warszawie, jakie stanowi Departamentem przyjmującym wnioski o wizę z pełnej Nasz.

Aby uzyskać dodatkową wizę, „Van der Elst Visa” jest odpowiedzialna do przedłożenia dokumentów, wśród których istotne są: zezwolenie na praktykę w Polsce, karta ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków medycznych, umowa między firmami krajowymi oraz niemieckimi, pisemne potwierdzenie harmonizacji warunków pracy między niemiecką marką a delegowany gość a pozostali.

Należy jednocześnie zauważyć, że ambasada zastrzega sobie prawo do życzenia dodatkowych dokumentów.

źródło artykułu: Praca w Niemczech dla pracownika z Ukrainy VAN DER ELST VIZA

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x