Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Efektowna i praktyczna klamka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Diabeł tkwi w szczegółach, właśnie dlatego nasz każdy zakup powinien być szczególnie przez nas przemyślany. Produkt przez nas zakupiony powinien w pierwszej kolejności odznaczać się dużą funkcjonalnością a także nietypowym design. Całość, sprawi że my jako domownicy będziemy w pełni zadowoleni z praktyczności wyposażenia naszego domu, a goście zachwyceni modnym wystrojem wnętrza. Przykładem jak można zadbać o szczegóły, jest wybór odpowiedniej klamki. Klamka jest niezbędnym elementem każdych drzwi, czy to wejściowych czy łazienkowych. Jej wybór także jest warty poświęcenia, trochę naszego czasu.

Klamka powinna być przede wszystkim praktyczna, zwróćmy zatem uwagę na jej kształt i dopasowanie do dłoni. Nie powinna być za mała, ani też przytłaczać wielkością, gdyż korzystanie z drzwi posiadających niewymiarową klamkę będzie niewygodne. Jeśli kilka par drzwi znajduje się w jednym pomieszczeniu, na przykład w przedpokoju są drzwi do łazienki, oraz dwóch pokoi, pamiętaj że każda z nich musi być taka sama. Przed zakupem klamki, pomyśl też jaki jej kolor będzie odpowiedni. Powinien on być dopasowany do koloru drzwi, oraz dominującego w pomieszczeniu. Zwrócenie uwagi na te elementy sprawi, że będziemy zadowoleni z zakupu. Jednak rodzaje klamek nie ograniczają się tylko do ich wielkości czy koloru. Niektóre klamki są antybakteryjne. Dzięki takiemu rozwiązaniu, ucinamy drogę wędrowania niechcianym bakteriom. Tego rodzaju klamka znakomicie odnajdzie się montowana w drzwiach wejściowych do mieszkania.

Inną funkcją w jakie wyposaża się klamki jest możliwość ich świecenia. Każdy z nas idąc nocą do toalety, bądź kuchni miał problem ze znalezieniem klamki. Bądź idąc ciemnym, nieoświetlonym korytarzem, nie mogliśmy odnaleźć wejścia do klucza. Świecąca klamka ułatwia nam życie w codziennych jednak, irytujących sytuacjach. Zastanów się z jakiego rodzaju klamek i ty możesz skorzystać? Pamiętaj o dokładnym przeanalizowaniu każdego zakupu!

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x