Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Fotografie zamiast pejzażu

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Jesteś już po remoncie i zastanawiasz się, jak najlepiej udekorować swoje wnętrze? Przede wszystkim zastanów się nad stylem, który będziesz chciała wprowadzić do swojego mieszkania. Do nowoczesnych wnętrz, pasują wzory geometryczne, oraz wszystko co proste i bez misternych zdobień. Zamiast na swoich ścianach wieszać obrazy z pejzażami wywołaj swoje zdjęcia. Mogą być ślubne albo z wakacji. Nie kupuj wymyślnych ramek, pamiętaj o prostocie. Najlepsza okaże się w tym wypadku antyrama.

Nie rób nieprzemyślanych dziur w ścianie. Na początku, przeanalizuj zdjęcia, które chciałabyś wywołać, zastanów się nad ich ilością i wielkością. Na kartce rozrysuj plan. Z takim podejściem do pracy, zajdziesz o wiele dalej, i będziesz bardziej zadowolona z efektów. Zdjęcia możesz wieszać symetrycznie. Nadasz wówczas wnętrzu ładu i harmonii. Innym sposobem, będzie wybranie zdjęcia głównego, dominującego które będzie odpowiednio większe, i powieszenie obok niego mniejszych dopełniających. To jak rozwiesisz swoje zdjęcia zależy tak naprawdę wyłącznie od ciebie. Ważne jednak by były one dość wyraźnie a postaci na nim duże, nie gubiące się w tle. Pomyśl jak to zdjęcie będzie wyglądało z daleka, na przykład stojąc kilkanaście kroków od ściany. Czy nadal rysują ci się osoby nadal na nim znajdujące się czy kompletni nie wiadomo co przedstawia? Kupując antyramę do zdjęcia, warto zaopatrzyć się w większą aby móc dołączyć pod zdjęcie tło, tak zwane passe-partout. Z daleka, będzie ono wyglądać jak modna ramka.

Pamiętaj o tematyce zdjęć, nie wszystkie będą nadawać się do pokoju gościnnego. Inne natomiast będą bardziej pożądane w sypialni. W jednym pokoju, nie mieszaj różnych stylów wieszania zdjęć. W ten sposób można z łatwością wprowadzić chaos. A ty w jaki sposób, rozwiesisz zdjęcia w swoim mieszkaniu? Wprowadzenie tych kilku zasad w życie, pomoże ci stworzyć miłe i przyjemne a zarazem nowoczesne wnętrze.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x