Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Fototapeta na drzwi w praktyce

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Odświeżenie wnętrza przestrzeni domowej wydaje się często zbyt żmudnym, praco- i czasochłonnym zajęciem. Nierzadko odwlekamy je w czasie, bojąc się zbyt wielkich kosztów czy wysiłku. Okazuje się jednak, że czasem niewiele trzeba, by w pomieszczeniu zagościła świeżość i niespotykany dotąd klimat.

Większość pomieszczeń w domu posiada drzwi – tych wewnętrznych nie wymieniamy często, nastawiając się na jak najdłuższą ich eksploatację. Co jednak zrobić, gdy drzwi nie zachęcają ładnym wyglądem, a my niewielkim kosztem chcemy zadbać o ich nową odsłonę?

Wystarczy zastanowić się nad montażem funkcjonalnej i ładnej fototapety. Ta skutecznie zasłoni wszelkie zabrudzenia czy zadrapania i wprowadzi powiew estetyki. Fototapeta na drzwi może być też pomysłem dla tych, którym znudził się ich dotychczasowy wygląd i chcieliby go szybko zmienić.

Klasyczne drzwi zyskają nowy wymiar jeśli zdecydujemy się na odważną kolorystykę tapety, przy czym odpowiednim wyborem dekoracji możemy jednocześnie zwiększyć przestrzeń pomieszczenia. Wystarczy, że na fototapecie pojawi się perspektywa dali – nasz pokój zyska optycznie większą przestrzeń.

Również w praktyce fototapety na drzwi są chwalonym rozwiązaniem. Ich popularność zwiększa solidne wykonanie. Podstawą fototapety jest matowa lub błyszcząca folia ścienna, charakteryzująca się dużą wytrzymałością i estetyką wykonania. Folia ta, by z powodzeniem mogła służyć jak najdłużej, przed położeniem na drzwi poddana jest laminowaniu.

Co ważne, fototapetę nie tylko łatwo się montuje, ale równie bezproblemowo – demontuje. Istotne pozostaje także to, że fototapeta nie pozostawia szpetnych i trudnych do usunięcia śladów, a znika przy demontażu niemal bez śladu.

Fototapety na drzwi doskonale dopełnią przestrzeni dziecięcych pokoików. Nie tylko wprowadzą motyw z ulubionej bajki czy filmu, ale również funkcjonalnie posłużą na długo. Przy czym ciekawskie i bardzo aktywne dziecko nie zniszczy ani nie pobrudzi drzwi. Będzie się po prostu cieszyć z ich wielowymiarowości.

Efektowne fototapety sprawdzą się nie tylko w domu mieszkalnym, ale również w różnego rodzaju lokalach. Ożywią wnętrze, dodadzą niepowtarzalności i klimatu oraz sprawią, że odwiedzający na długo zapamiętają ciekawy motyw na drzwiach. Ich samoprzylepna, uniwersalna formuła sprawia, że z powodzeniem odnajdą się niemal w każdej przestrzeni. I długo będą cieszyć zarówno oko, jak i duszę.

Fototapeta na drzwi to pomysł idealny – szeroki wybór dostępnych motywów na rynku przyprawić może o prawdziwy zachwyt nad pięknem świata.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x