Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Gadżety w kuchni

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Jeśli już jesteśmy po remoncie naszej nowej kuchni, najwyższy czas ją doposażyć, pewnymi drobnymi elementami, bez których jak się później okaże będzie nam się ciężko obejść. Takie gadżety można zamontować po prostu wszędzie. Pomyślałaś może o swoim zlewozmywaku? On też może ci ułatwić pracę w kuchni. Na przykład możesz zamontować dozownik płynu do mycia naczyń. Buteleczka z płynem będzie znajdować się pod blatem a dozownik bezpośrednio na zlewozmywaku. Wygląda to bardzo estetycznie, a ty sama nie musisz się denerwować, że nie masz gdzie postawić dużej butelki z płynem do mycia naczyń. Niestety takich dodatków zazwyczaj nie dodają do zestawu. Trzeba je dokupić samemu oraz uwzględnić je przed zakupem zlewozmywaka, gdyż do takiego dozownika trzeba wyciąć dodatkowy otwór.

Ale dozownik płynu do mycia naczyń to nie jedyny gadżet. Możesz także zastanowić się nad koszyczkiem na dnie komory w zlewozmywaku, który będzie zbierał nieczystości a dzięki temu rury odpływowe będą drożne. Takie koszyczki produkowane są ze stali odpornej na rdzę, można także spotkać plastikowe. Warto kupić także pojemnik na śmieci, który ułatwi ci segregację odpadów oraz nad wieloma innymi elementami.

A co można powiedzieć o desce do krojenia? Można kupić ich wiele rodzajów, jednak jakie są najbardziej praktyczne? Deski z tworzywa sztucznego należą do tych najtańszych, można też kupić drewniane, które są bardzo praktyczne jednak te przyjmują zapachy i po jakimś czasie nasza deska zacznie po prostu nieładnie pachnieć. Producenci wyszli naprzeciw temu problemowi i stworzyli deski szklane. Deski tego rodzaju nie przyjmują zapachów, jednak są delikatniejsze. Kolejną rzeczą, nad którą warto się zastanowić to ociekacz – inaczej suszarka do naczyń. Ociekacz taki powinien być wykonany ze specjalnego rodzaju stali, odpornego na rdzę bądź plastiku, który zdoła utrzymać ciężar naczyń. To samo można powiedzieć o koszyczkach do suszenia sztućców. To tylko kilka z dostępnych na rynku elementów, poprawiających komfort pracy w kuchni.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x