Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Gra światła i kolorów w kuchni

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Nowoczesne kuchnie, pełne przestrzeni, prostoty, światła i mocnego wyrazu to marzenie wielu osób rozkochanych w aktualnych trendach mody. Na czym polega sekret nowoczesnych pomieszczeń kuchennych?

Po pierwsze ergonomia. Kuchnie nowoczesne to kuchnie praktyczne. One mają za zadanie nie tylko atrakcyjnie się prezentować, ale przede wszystkim służyć właścicielom. Nie ma w nich niezagospodarowanych przestrzeni, zbędnych mebli i przedmiotów. Nie ma w nich bogatych dekoracji i ozdób. Meble są idealnie zaprojektowane tak, by łatwo było w nich posegregować kuchenne przedmioty i żywność. Systemy szuflad i przegród pomagają wprowadzić ład i zachować go na długo. Również mycie mebli nie jest trudne. Jeśli mamy nowoczesną kuchnię, z łatwością utrzymamy czystość, gdyż sprzyjają jej gładkie faktury mebli i materiały, z których są wykonane.

Po drugie estetyka. Kuchnie wyznaczające aktualne trendy mody prezentują się nowatorsko. Siła ich wyrazu opiera się na prostocie i skromności mebli i ich bliskiego otoczenia. Prostota ta jest na swój sposób imponująca, po prostu robi wrażenie! Przez kilkanaście ostatnich lat panowała moda na sterylne aluminium, metal i szkło, powoli wraca się do bardziej ciepłych materiałów i barw. Wcześniejsze biele, akcentuje się kolorami, które wprowadzają do nowoczesnych kuchni domową, miłą atmosferę. Ostre zielenie i żółcie ożywiają wnętrze i dodają mu wyrazu.

Po trzecie nowoczesne kuchnie opierają się na efektownym a przy tym praktycznym oświetleniu. Indywidualne rozwiązania, światło dostosowane do konkretnego pomieszczenia, zaskakujące lampy składają się na końcowy rezultat. Światło jest w stanie wydobyć z naszej kuchni to, co najlepsze i podkreślić jej walory, jest niczym kropka postawiona nad „i”. Mocny akcent świetlówek, lamp stojących, wiszących, czy podłogowych przemieni naszą kuchnię w prawdziwe królestwo dobrego stylu.


Nowoczesne kuchnie to wynik kilku nakładających się na siebie aspektów. Pełne prostoty i silnego wyrazu meble, żywe kolory i efektowne oświetlenie czynią z kuchni krainę, której nie chce się opuszczać.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x