Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Idealne miejsce na kuchenkę mikrofalową

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Umiejętność dobrego planowania, jest niezbędną cechą podczas każdego remontu. Zaprojektowanie kuchni, jest jednym z najtrudniejszych zadań podczas planowania remontu. Nie chodzi tylko o ułożenie szafek kuchennych. Dobrze zaprojektowana kuchnia, musi się przede wszystkim ładnie prezentować i być funkcjonalna. Całość polega na takim umeblowaniu, oraz nieumiejscowieniu wszystkich niezbędnych urządzeń, nawet w małej kuchni, tak by całość ze sobą dobrze współgrała i z aby korzystanie z kuchni było przyjemne i przychodziło każdemu z łatwością.

Właśnie z tego powodu, przeanalizuj, ułożenie każdego sprzętu, który ma znajdować się w twojej kuchni. Wiesz na przykład gdzie powinna stać mikrofalówka? Zajmuje ona dość sporo miejsca, czy masz na tyle blatu, by pomieścić, ekspres do kawy, czajnik, mikrofalówkę oraz wygospodarować kawałek miejsca na przygotowywanie posiłków? Jeśli nie, zastanów się czy nie możesz sobie pozwolić na wersję zabudowaną. Niektórzy zamawiając meble do kuchni, specjalnie ostatnią szafkę stawiają dwa razy wyższą. Na jednym poziomie znajduje się piekarnik, a na drugim mikrofala. Takie zestawienie tych dwóch urządzeń, daje bardzo nowoczesny wydźwięk. Płyta do gotowania, znajduje się osobno, zamontowana w blacie. Jeśli, nie mamy możliwości postawić sobie wysokiej szafki, mamy natomiast dużą ilość miejsca pod blatem, zabudujmy, ją jak tradycyjny piekarnik. Mikrofala, nie będzie się wtedy rzucać w oczy, oraz zaoszczędzimy wiele miejsca na blacie.

Wkomponowanie kuchenki mikrofalowej, bezpośrednio w zabudowę mebli, jest bardzo nowoczesnym i zarazem funkcjonalnym rozwiązaniem. Jednak taką decyzję, należy powziąć już przed kupnem kuchni, aby móc wygospodarować dla niej miejsce w szafkach. A ty na który ze sposobów się zdecydujesz? Pamiętaj, że rozwiązanie które wybierzesz ma przede wszystkim ułatwić ci korzystanie z kuchni, w trakcie przygotowywania posiłków.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x