Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Inwestujesz w biznes hotelarski? Sprawdź, które z materaców pomogą Ci budować miejsce polecane przez gości

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Inwestujesz w biznes hotelarski? Sprawdź, które z materaców pomogą Ci budować miejsce polecane przez gości

Inwestujesz w biznes hotelarski? Sprawdź, które z materaców pomogą Ci budować miejsce polecane przez gości

Lubisz obsługiwać gości hotelowych i ulepszać biznes, rozwijając go w taki sposób, aby odwiedzający chętnie polecali Twoje miejsce innym? Świetnie! Nie zapominaj jednak, że najważniejszym aspektem wpływającym na odpoczynek turystów jest komfortowy, przestronny i dobrze podpierający ciało materac. Zobacz, jakie aspekty warto uwzględnić podczas jego zakupu.

Ogromna liczba modeli i rodzajów materaców dostępnych w sklepach wcale nie ułatwia wyboru. Pozwala jednak lepiej dopasować poszukiwany rodzaj produktu do oczekiwań gości i aktualnie panujących trendów. Jakie łóżka hotelowe oraz parametry materaca będą ważne dla statystycznego turysty, który zatrzyma się w Twoim obiekcie hotelowym?

Czym powinien charakteryzować się dobry materac hotelowy?

Dobry materac hotelowy, z perspektywy właściciela biznesu, powinien być trwały, żywotny i solidny. Każda z tych cech prowadzi do ograniczenia konieczności wymiany produktów w pokojach gości, a tym samym do realnych oszczędności. Jeden dobry zakup z powodzeniem wystarczy na wiele miesięcy, dając poczucie komfortowego wypoczynku i regeneracji po całodziennym zwiedzaniu czy uczestnictwie w ważnym szkoleniu. Pamiętaj, że do dobrego materaca powinien być dobrany odpowiedni stelaż i rama łóżka, które wpływają na odczuwanie nie tylko poziomu twardości podłoża, ale również na ogólny komfort wypoczynku. Więcej na ten temat znajdziesz na stronie internetowej https://materacehotelowe.pl/lozka/.

Rozwiązanie numer 1: materac kieszeniowy typu pocket

Materace kieszeniowe swoją popularność zawdzięczają kilku kluczowym zaletom. Po pierwsze, są trwałe i wytrzymałe. Po drugie, pracują bezgłośnie, nie zakłócając snu żadnego z gości znajdujących się w pokoju (co ma znaczenie w przypadku pokojów dwu- lub wieloosobowych). Po trzecie, zapewniają jakościowy sen i odprężenie dla zbolałych pleców.

Rozwiązanie numer 2: materac bonelowy

Materac bonelowy, podobnie jak zaprezentowany powyżej materac kieszeniowy, należy do kategorii produktów sprężynowych. Cechuje się tym, że jest zbudowany z wytrzymałych sprężyn, połączonych ze sobą w jeden spójnie działający system. Pozwala to zwiększyć żywotność materaca oraz zdecydowanie lepiej znosić codzienne obciążenia. Materace bonelowe są produktami polecanymi zwłaszcza dla gości o większej masie ciała – dobrze rozkładają ciężar i dają poczucie przyjemnego odprężenia.

Poznaj opcje dodatkowe, za pomocą których możesz poprawić jakość materaca

Jeżeli dysponujesz odpowiednim budżetem, wybierając materace hotelowe możesz skierować się w stronę tych modeli, które są dodatkowo wyposażone w matę kokosową. To naturalne tworzywo odpowiada przede wszystkim za lepszą cyrkulację powietrza. Utrudnia też rozwój patogennych bakterii. Dobrym pomysłem jest rozważenie zakupu produktów, których komponentem jest pianka termoelastyczna Memory. Odpowiada ona za odczuwalnie większą miękkość podłoża, a także za lepsze dopasowanie się do kształtu ciała. W trosce o higienę miejsca snu gości producenci materaców przygotowali również modele wyposażone dodatkowo w piankę lateksową o właściwościach antybakteryjnych.

 

 

 

 

5 1 vote
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x