Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Jak wytapetować sypialnie?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Tapety znów wracają do mody. Ich co raz nowocześniejsze wzory sprawiają, że i my chcemy mieć choć jedną ścianę w pokoju pokrytą tapetą. Nowoczesne tapety, stanowią bardzo nowoczesny element naszych dekoracji. Możemy wybierać spośród licznych wzorów i kolorów, nie mówiąc już o fototapetach. Zastanawiałaś się kiedyś w jaki sposób możesz wykorzystać nowoczesne wzory tapet, by odświeżyć albo całkowicie zmienić wygląd swojej sypialni? Jeśli nie, to teraz jest najwyższy czas na takie działania. Warto zastanowić się nad tym co chcielibyśmy mieć na tapecie. Czy interesują nas wzory geometryczne czy elementy związane z natura, liście, kwiaty czy gałęzie. Najbezpieczniej jest wybrać tapety, które można wykorzystać podczas aranżacji kilku stylów. Będziemy wtedy mieli pewność, że mimo wprowadzanych zmian w wystroju wnętrza, nie musimy od nowa tapetować.

2

Spośród tapet będziemy wybierać nie tylko pod kątem motywu na nich znajdującego. Ważny jest też rodzaj tapet, czyli materiał z jakiego zostały wykonane. Jeśli chodzi o specyfikę pomieszczenia sypialnego, mamy wolną rękę w tym aspekcie. Sypialnię można wytapetować równie dobrze gładką tapetą papierową co strukturalną albo z flizeliny. Inaczej będzie w wypadku tapetowania kuchni czy łazienki. Niektóre rodzaje tapet wykazują się dodatkowymi zaletami, takimi jak izolacja dźwięku. Sypialnia jest pomieszczeniem do którego hałasy z zewnątrz, nie powinny docierać. Pamiętaj, że wybór koloru tapety jest ściśle związany z twoim samopoczuciem oraz samopoczuciem twojego partnera.

3

Wybieraj łagodne kolory które sprzyjają relaksowi oraz poprawiają komfort. Sypialnia jest pomieszczeniem, w którym przede wszystkim odpoczywamy po starciu się z ciężkim dniem. Wybór tapety niech zatem nie będzie dla ciebie błahostką. Pamiętaj iż to małe decyzje składają się na wielką całość.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x