Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Jak zaaranżować niewielki przedpokój?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Przedpokój w bardzo wielu domach spełnia tylko i wyłącznie funkcje przechowalni oraz miejsca na przebieranie butów czy zostawienie ciepłej zimowej kurtki, niestety niewielu ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że bardzo dobrym rozwiązaniem będzie również nadanie mu odpowiedniego stylu, który dla naszych gości stanie się swoistą zapowiedzą tego, co może spotkać ich w dalszej części mieszkania. Można również pokusić się o stwierdzenie, że to właśnie przedpokój decyduje o tym czy tak naprawdę cały nasz dom zrobi wrażenie czy nie.

Czy, jednak istnieje możliwość połączenia dwóch niezbędnych cech takich jak ciekawy wygład i funkcjonalność w małym pomieszczeniu tego typu. Okazuje się, że jest to oczywiście możliwe do wykonania. Wystarczy tylko trochę się nad tym zastanowić i przemyśleć podstawowe potrzeby domowników po, do aby przedpokoju po prostu nie zagracić.

Propozycja, z jakich można w takiej właśnie sytuacji skorzystać:

  • Wieszaki odzieżowe i półki na buty. Można powiedzieć, ze tak naprawdę jest to jedno z najczęściej wybieranych rozwiązań, ponieważ w przeciwieństw do nawet najmniejsze szafy, wieszak nie zajmuje aż tak ogromnej ilości miejsca. Co prawda powieszone na nim rzeczy są widoczne, jednak nie sprawiają aż tyle problemów. Zaraz pod wieszakiem ustawiona może zostać na przykład mała półka na obuwie. Musimy, jednak mieć na uwadze to, że w takich miejscach nie zmieści się zbyt dużo rzeczy.
  • kolejna opcja to równego rodzaju szafy stelażowe, które również tworzone są w sposób otwarty, przez co pozwalają nam na stworzenie bardziej przestronnego miejsca. Niestety ich konstrukcje zazwyczaj bazują na stali, wiec po prostu nie we wszystkich wnętrach będą one odpowiednio dopasowane. Oczywiście nie zawsze przedpokój musi być pod tym względem integralna częścią domu, jednak powinniśmy również na t kwestę zwracać uwagę.
  • Następna i można powiedzieć, że bardzo dobra sprawa to kieszonki na rzeczy takie jak buty, czapki czy szaliki. Są to konstrukcje wykonane z solidnych materiałów w różnorakich wzorach i kolorach, które pozwalają na dóbr odpowiedni dla nas wielkości oraz zaoszczędzi dużych ilości miejsca.
  • dość nowoczesnym i ekstrawaganckim rozwiązaniem są wysokie grzejniki tworzone na kształt wieszaków. Jest to sposób na czas zimy i jesieni, który przynosi za sobą przemoczone kurtki i płacze.
  • niezwykle ciekaw są również otwarte zabudowy wykonywane na zamówienie. Można powiesić tam najpotrzebniejsze rzeczy. Ich kształt zostanie dopasowany beppośrednio9 do naszych wymogów w firmie najmującej się ich konstrukcją.
  • inne ciekawe rozwiania to na przykład designerskie stojaki. Tworzone są w naprawdę różnorakich kształtach i odcieniach. Zazwyczaj nie zabierają zbyt wiele miejsca, jednak pozwalają nam musicie tam na przykład obuwie bez konieczności stawiania w przedpokoju ogromnej szafy.

Jak widać istnieje naprawdę bardzo wiele różnorakich rozwiązań. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od naszego stylu oraz potrzeb.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x