Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Jakie łóżko do pokoju gościnnego?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Wielu z nas w swoim domu lub mieszkaniu, ma pokój przeznaczony specjalnie dla gości. Osobny pokój daje im poczucie komfortu, oraz intymności. Jednak jak każdy pokój gościnny jest on używany razem ze swoim przeznaczeniem raz na jakiś czas. A na co dzień? Taki pokój staje się przechowalnią ubrań, pokojem w którym wygodnie oddajemy się czynności prasowania, albo miejscem suszenia prania. Aby taki pokój stał się funkcjonalny, ważnym jest dobrać do niego odpowiednie łóżko. Pierwszą rzeczą na którą należy zwrócić uwagę jest wielkość łóżka. Powinno być ono dwu osobowe, ale jednak nie zajmować dużo miejsca. W tym wypadku odpowiedni będzie zakup łóżka rozkładanego.

2

Mamy na prawdę duży wybór narożników, rozkładanych kanap i tym podobnych. Po wyjeździe gości kanapę składamy i mamy więcej miejsca na wykonywane swoich jakże ważnych czynności domowych. Sami zobaczymy jak praktyczne jest takie rozwiązanie. Jednak zwróć uwagę na wielkość kanapy po rozłożeniu. Warto jest wcześniej w domu, zmierzyć miejsce wyznaczone na sofę i starać się kupić o takim wymiarze. Nigdy nie kupuj kanapy na tak zwane 'mniej więcej”. Kanapa po rozłożeniu, w dużym sklepie prezentuje się na wiele mniejsza niż jest w rzeczywistości. Po zamówieniu mebla i wniesienia go do domu, może okazać się, że jest zbyt duży.

3

Mimo iż to nie ty będziesz spędzać noce na tym łóżku, powinnaś zadbać o to by było wygodne. Niestety wiele rozkładanych kanap i sof ma to do siebie, że nie grzeszą wygodą. W sklepie połóż się na tej, którą wybierzesz na 15 minut. Pozwoli ci to ocenić w jakim stopniu łóżko jest wygodne. Pamiętaj, że pokój gościnny to nie tylko łóżko. W takim pokoju powinna znajdować się szafa, z wygospodarowanym miejscem dla gości (resztę miejsca możemy zająć sami), lampka nocna oraz stolik bądź biurko.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x