Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Jakie powinno być oświetlenie w nowoczesnym salonie?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Jakie powinno być oświetlenie w nowoczesnym salonie?

Salon to miejsce wyjątkowe w każdej przestrzeni domowej. To wnętrze dedykowane spotkaniom towarzyskim i rodzinnym oraz szeroko pojmowanemu relaksowi – o każdej porze dnia i nocy. Dlatego też tak ważne staje się jego właściwe oświetlenie. Najlepiej, by było przemyślane, pomysłowe i… trafione w punkt. Sprawdźmy zatem, jakie propozycje oświetleniowe do nowocześnie urządzonego salonu znajdziemy współcześnie.

Ekspozycja ważnych części

Salon to wnętrze na które składają się nie tylko cztery ściany, ale i jego wyposażenie. Dlatego też, jeśli naszym zamiarem pozostaje ciekawe wyeksponowanie może ulubionego obrazu czy pięknej, stylowej komody, postawmy na awangardowe reflektory idealnie komponujące się z wnętrzem urządzonym nowocześnie. To, czy wybierzemy reflektory ścienne, podłogowe czy sufitowe, pozostawać będzie już w gestii naszych osobistych upodobań i preferencji.

Światło podłogowe

Nowoczesny salon to z pewnością salon klimatyczny, w którym nie może zabraknąć ciekawie dobranego oświetlenia podłogowego. Decydując się na klasyczne lub awangardowe lampy podłogowe zyskuje pewność, że podczas długich wieczorów nasz salon będzie skąpany w ciepłym blasku delikatnego światła, rozświetlanego według potrzeb za pomocą przestawienia lampy podłogowej. Ciekawe, duże klosze materiałowe lub designerskie, metalowe – pilnie poszukiwane!

Klasyka lamp stołowych

Lampy stołowe w salonie to wciąż rozwiązanie na topie. A z jakiej ogromnej puli lamp wybierać dziś możemy… Wielość faktur, kolorów, wzorów, kształtów, wysokości… To wszystko zachwyca i zniewala, sprawiając jednocześnie, że nawet ci najbardziej wymagający klienci będą mogli znaleźć idealną lampę dla siebie. Dodatkowym atutem wielu nowoczesnych lamp pozostaje możliwość dowolnej zmiany ich kloszy – te wymienne okazują się prawdziwym strzałem w dziesiątkę gdy raz na jakiś czas chcemy wprowadzić w naszym salonie zmiany na miarę potrzeb – czy nawet następujących po sobie pór roku.

Artykuł został napisany we współpracy ze sklepem Casa Bianca.

 

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x