Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Jakie są korzyści z docieplania pianką?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Jakie są korzyści z docieplania pianką?

Gdy mamy lato, jest upalnie zaizolowanie piąnką pur zapobiegnie przegrzewaniu się się budynki. Taka izolacja chroni również budynek przed nadmierną wilgocią, dzięki czemu zapobiega rozwojowi grzybów a to z kolei wpływa na zdrowie domowników. Gdy robi się zimno izolacja piąnką pur pomoże znacząco ułatwi podniesienie temperatury poprzez zmniejszenie strat ciepła.

Jakie są korzyści z docieplania pianką?

 

Izolowanie pianką PUR jest bardzo uniwersalna w zastosowaniu i dobrze łączy się z praktycznie każdym materiałem w budownictwie, dlatego może być brana pod uwagę do izolacji różnych elementów takich jak: budynki mieszkalne jedno i wielorodzinne, ściany działowe, poddasza, płaskie dachy, fundamenty, stropodachy, ściany, posadzki, tarasy, budynki przemysłowe, magazyny czy chłodnie.

Pianka PUR posiada najlepsze właściwości izolacyjne na tle wszystkich ogólnodostępnych materiałów. Ponadto jest prosta w montażu, można ją w sprawny sposób zaaplikować na standardowe materiały używane w w budownictwie jak np.:: blacha, drewno, folia, beton, płyta osb.

Pianka jest antyalergiczna, jest trwała, bezzapachowa i posiada atesty higieniczne PZH.

W trakcie aplikacji pianka utwardza się metodą termiczną, za to później nie wraca ona do stanu ciekłego pod wpływem wysokich temperatur. Bardzo trudno ją zapalić, nie topi się a jeśli się spali to dochodzi do jej zwęglenia a ogień się nie rozprzestrzenia. Jest też super trwałą, jej właściwości fizyczne i parametry nie nie znikają przy utlenianiu. To super skuteczny i bardzo efektywny sposób na docieplanie pomieszczeń oraz izolację budynków.

Budujesz dom lub halę? Szukasz oszczędności? Zastanawiasz się co zrobić, aby oszczędzić energię i nie tracić ciepła? Zadzwoń do nas, chętnie pomożemy!

Nasza pianka zapewni Twojemu budynkowi najlepszą izolację. Uniwersalność zastosowania to tylko jedna z wielu zalet tego materiału. W zależności od potrzeb klienta możemy wykorzystać natrysk z pianki otwarto komórkowej lub zamknięto komórkowej.

Profesjonalnie i rzetelnie świadczymy usługi budowlano-remontowe na terenie całego kraju. Jesteśmy profesjonalistami w sprzedaży okien PCV, aluminiowych, drzwi wewnętrznych i zewnętrznych oraz rolet.

Artbud reprezentuje najwyższe najwyższą jakość oraz zatrudnia tylko fachowych profesjonalistów. Nasza obłsuga zapewnia doradztwo w zakresie bezpłatnego pomiaru, montażu oraz obsługę serwisową w okresie gwarancji oraz po jej zakończeniu. Realizacje dokonujemy zawsze w założonych terminach. Dowodem wysokiej jakości oferowanych usług są liczne firmy, które obdarzyły nas zaufaniem.

Podejmujemy zlecenia budowlane w całym kraju. Nasze specjalizacje to to termomodernizacje budynków, budowa dachów i montaż okna. Dysponujemy bogatym katalogiem okien aluminiowych, drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych, dekoracji okiennych (rolet). Nasze usługi budowlane świadczymy od ponad dwudziestu lat i rozwijamy szczególnie dział izolacji pianką PUR.

undefined

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x