Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Kobiety mafii Dębno gdzie obejrzeć?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, jest tymże, który budzi mieszane uczucia wśród widzów. By właściwie poznać film, należy odpowiednio się w niego wczuć.
Kobiety Mafii mówi o istnieniu rodziny z dzieckiem a ich opiekunką, gangstera zaś jego lubej, i starego, który gotów jest zbudować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Sianów gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella wpływa na duży pomysł zwabienia przestępców w sieć, by znaleźć najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej pogląd i każe opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia wtedy na naturalną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo funkcjonuje bez żadnych problemów, chociaż w jakimkolwiek etapie Bela zostaje zdemaskowana, przez drinka z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film

klik i ogladaj film

Kobiety mafii Sianów gdzie obejrzeć?

Gdy nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością przestało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej różne stanowisko. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa książka w ABW wpłynęła na styl oraz zachowanie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce zwolnić z produkcji, jednak szef, jak się później okazuje przestępca, przekonuje ją by dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej działaniem, jest zbliżyć się do większości niebezpiecznych przestępców, którymi decyduje Padrino, chory na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w ziemię. Wykorzystywania się w lokalu, w którym tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa drinka z gangsterów o pseudonimie cień, do którego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Ten w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w lokalu, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie są ze sobą noc. Następnego ranka, po wypadku z stoją, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by uratować życie. Przyjemność z ciekawego skoku nie istnieje jednak długo. Cień zostaje aresztowany, zaś w obawie przed więzieniem, żywy przyjmuje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze prostą kobietą.

Kobiety mafii Sianów gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyzny nie trwa długo. Zostają schwytani i wysyłani do Własny, aby móc postawić im zarzuty. Przedstawia mu się jednak odejść z sytuacji obronną ręką. Określa się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zamian umieszczony jest w nauce policyjnej, gdzie będzie stanowił wartę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z wielkimi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką przyjmują się na wyjazd do Szwecji, gdzie mają zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc zostaje włożona w szpitalu. Od tej chwili, los dziecka istnieje w rękach lojalnej opiekunki, dla której życie mężczyzny jest najistotniejsze. Wykonywany przez Darię interes, szybko się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i osoba próbuje odebrać sobie życie, by uniknąć kary.
Na całe szczęście, jest obecne nie udana próba.

Kobiety mafii Sianów gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w rezultacie wydaje na wolność, planuje spędzić czas z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety jest mu toż przecież dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dała mu truciznę. Mężczyzna pada na podłogę w restauracji, oskarżając o wartość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starszego dziecka oraz niezdolności marki, do kontrole nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Jaka stanowi prowodyrem całej akcji. W analogicznym do siebie czasie, w Hiszpanii rozgrywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na człowieku, który ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były kochanek, pada zabity przez kolejnych mężów Justyny, którzy na jej działanie brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, przyjmuje się na utrzymanie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W obecnym czasie, odbywa się ważna część kobiety Mafii.

Kobiety mafii Sianów gdzie obejrzeć?

Choć film zawiera wiele scen akcji, są również momenty, w których spieszy się kilka materiałów na raz, więc warto oglądać film w połączeniu, aby pojąć o co w nim funkcjonuje.

Kobiety mafii Sianów gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x