Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Kontenery biurowe na kółkach – zorganizuj przestrzeń pracowniczą

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Kontenery biurowe na kółkach - zorganizuj przestrzeń pracowniczą

Perfekcyjne zorganizowanie przestrzeni pracowniczej to gwarancja porządku w dokumentach i materiałach biurowych. Zarówno w pomieszczeniach ogólnodostępnych jak i przy każdym indywidualnym stanowisku pracy warto zadbać o to, żeby dostęp do najczęściej używanych i niezbędnych w codziennej pracy przedmiotów był wygodny i niekłopotliwy. Przesądza to nie tylko o szybkości działań każdego pracownika, ale i o komforcie odwiedzających biuro klientów, którzy uzyskują potrzebne im dokumenty czy zaświadczenia w ekspresowym tempie.

Mobilne kontenery biurowe

Tradycyjne regały, segregatory czy pudełka na dokumenty i archiwalia nie zawsze zdają egzamin. Regały wymagają utrzymania bezwzględnego porządku, w przeciwnym wypadku nadmiar dokumentów, po które często sięgamy co dnia, może generować niemiły dla oka chaos. Zarzucone opasłymi segregatorami biurko także nie wygląda estetycznie, a one same w żaden sposób nie ułatwiają pracy. Wreszcie pudełka to rozwiązanie wyłącznie na okoliczność dokumentacji, po którą sięgamy sporadycznie.

Doskonałym rozwiązaniem, gwarantującym ład w przestrzeni oraz możliwość dostarczania dokumentów i materiałów biurowych do sąsiadujących stanowisk pracy, bez konieczności dźwigania, są kontenerki biurowe zaopatrzone w kółka. Wygodne głębokie szuflady, w których pomieści się mnóstwo dokumentów oraz niezbędnych w codziennej pracy materiałów biurowych oddają nieocenione usługi zarówno w małych biurach, jak i dużych przestrzeniach typu open space. Pojedyncze szuflady wyposażone są w organizery funkcjonujące niczym piórnik i ułatwiające przechowywanie drobnych materiałów piśmienniczych. Mały, ale pojemny kontener na kółkach ma korpus z metalu polakierowanego lakierem proszkowym, jest więc równie trwały i odporny na uszkodzenia, co atrakcyjny wizualnie. Wysokiej jakości wykończenie pozwala na ustawienie kontenerka na środku pomieszczenia – jest po prostu ładny i nie szpeci przestrzeni biurowej.

Mały mistrz ergonomii

Kontenerki z szufladami wyposażone są w kółka z hamulcami, co oznacza, że ich przetaczanie z miejsca na miejsce jest w pełni bezpieczne. Nie ma ryzyka, że ciężki kontener wymknie się nam z rąk, uszkadzając meble biurowe albo boleśnie uderzając w nogę. Ciche prowadnice kulkowe renomowanej firmy REPON, umożliwiające całkowity wysuw szuflady poza korpus kontenera, to dodatkowa funkcjonalność, gwarantująca bezpieczeństwo użytkowania.
Nowoczesny kontenerek z szufladami to prawdziwy mistrz ergonomii: niewielkie rozmiary bryły, wielka pojemność oraz możliwość przechowywania w nim nawet najdrobniejszych przedmiotów, które zwykle sprawiają najwięcej kłopotów, jeśli idzie po utrzymanie porządku, to niepodważalne zalety tego małego mebla biurowego.

Układ szuflad w kontenerku na kółkach dobrać można do indywidualnych potrzeb. Mogą to być szuflady o jednakowej albo zróżnicowanej głębokości – jedna będzie wtedy o wiele pojemniejsza od pozostałych. Ciekawym rozwiązaniem są także kontenerki z podwójnym zamykaniem: szuflady są chronione przez dodatkowe drzwiczki.

Artykuł powstał we współpracy z producentem mebli UNIQUE

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x