Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Bitcoin nie może zaliczyć ostatnich niemal czterech tygodni do właściwych. W bieżącym okresie jego cena osunęła się bowiem o ponad 2,5 tys. USD, co liczy dokładnie 24,43%. Deprecjacja najstarszej z walut wirtualnych z gwarancją nie jest powodem do zabawy dla dużo osób. O ile spekulanci mogą zastosować ją do pomnożenia swojego majątku, o tyle w sukcesu działalności górników idzie to bezpośrednio w rentowność ich przedsiębiorstw.

Krypto-Górnicy kapitulują! Wyprzedają swoje BTC

Spadek ceny BTC zmusza górników do kapitulacji

Z najnowszych informacji dotyczy, że górnicy zrealizowaliśmy w współczesnym ciągu jednej z najszerszej sprzedaży własnych środków od początku tego roku. W realizacji widać to zatem oznaczać, że młodsze przedsiębiorstwa odnalazłyśmy się na możliwości rentowności (czy nawet pod nią) i zmuszone zostały do kapitulacji.

Kliknij i zacznij zarabiać

Kliknij i zacznij zarabiać

Starszy analityk w decentralpark.io wskazał na twitterze, że w współczesnym etapie zaobserwowano sprzedaż BTC o równowartości 20 mln USD. O ile w zderzeniu z dziennym wolumenem transakcji (ponad 17 mld USD), to zaledwie niewielki ułamek, to używając pod uwagę środki wyprzedawane przez górników, stara to druga najważniejsza taka transakcja w obecnym roku.

O ile więksi górnicy z zasobniejszymi portfelami mogą sobie zezwolić na kreowanie swojej energii i zostanie gorszych okresów, o tyle mali mogą zostać zmuszeni do zamknięcia, bądź ponad zawieszenia swojej działalności, jeśli cena BTC spadnie zbyt nisko.

Większość wydobywanych Bitcoinów trafia do najpełniejszych pooli wydobywczych, a mali górnicy pobierają jedynie ułamek nagrody. Możliwe więc, że wraz ze spadkami cen BTC zabierają się oni ulegać, zwiększając presję sprzedażową na zbytu.

Jeśli rzecz na rynku się nie poprawi a cena BTC nagle nie wzrośnie, ostatecznym gwoździem do trumny wielu minerów może ujawnić się spodziewany około 15 maja 2020 r. halving BTC, w wynik którego dotrze do obniżenia o połowę nagrody za wydobyty blok.

 

5 1 vote
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x