Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Kuchenna lodówka

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Jaką lodówkę zaplanowałaś do swojej nowej kuchni? Jeśli jeszcze o tym nie myślałaś teraz jest już najwyższy czas. Zamawiając meble do kuchni możesz poprosić o dodatkową szafkę, w którą zabudujesz lodówkę. Możesz kupić także zwykłą wolno stojącą, nie przeznaczoną do zabudowy. Takie lodówki są wyposażone w najnowszy design i dodatkowe opcje. Z kolorem lodówki też nie powinno być problemu. W sklepach ze sprzętem AGD dostępne są lodówki białe, czarne, srebrne a nawet pokryte materiałami w różnych kolorach. Naszym zadaniem jest wybranie najodpowiedniejszego koloru, który świetnie skomponuje się z wnętrzem. Jednak bez względu na to jaki rodzaj lodówki wybierzesz, musisz ją kupić jest to obowiązkowy sprzęt w każdej kuchni.

Stojąc przed wyborem kupna lodówki, zastanów się która najbardziej będzie odpowiadała twojej rodzinie. Jeśli jest do rodzina jedno, dwu osobowa to możesz kupić mniejszą lodówkę. Gdy rodzina jest większa, lodówka powinna także pomieścić więcej. Większy powinien być także zamrażalnik. Te duże lodówki, można kupić z dodatkową funkcją kostkarki oraz dozownika do filtrowanej chłodnej wody. Jednak decydujemy się na te gadżety kosztem miejsca w zamrażalniku. A co można powiedzieć o klasie lodówki? Oczywiście A++, jest to wersja energooszczędna, która faktycznie zużywa znacząco mniej energii niż lodówki o innej klasie. Funkcja No Frost, nie pozwoli by nasz zamrażalnik został pokryty grubą warstwą lodu, niepotrzebne będzie zatem okresowe rozmrażanie naszego sprzętu. Funkcja ta oszczędzi nam wiele czasu i pracy.

A jakie jest najodpowiedniejsze miejsce do ustawienia takiego urządzenia? Producenci w książce serwisowej zaznaczają jak poprawnie korzystać ze sprzętu. Jest tam mowa o tym by nie ustawiać lodówki blisko grzejników, miejsc silnie nasłonecznionych oraz płyt do gotowania bądź kuchenek gazowych. Nieprzestrzeganie tych zasad może prowadzić do przykrych konsekwencji. Lodówka zacznie pobierać więcej energii, a w etapie końcowym zepsuje się. Będziemy musieli ją naprawiać na własny koszt gdyż nieprawidłowe korzystanie ze sprzętu prowadzi do utracenia gwarancji.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x