Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Kuchnia na zielono

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Postaw na żywe kolory, aranżując wnętrze swojego salonu, jadalni czy też kuchni. Co można na przykład, powiedzieć na temat zielonego koloru? Wnosi do domu mnóstwo życia, oraz radości. Kolor zielony to także nadzieja oraz wolność. Co byś powiedziała na kuchnię właśnie w tym kolorze? Jest to naprawdę dobry pomysł zważywszy na naprawdę pozytywne działanie tego koloru. Zielony wpływa też antydepresyjnie, gdyż łagodzi stres.

Zieleń także wpływa na pewność siebie oraz pozytywne myślenie. Wybierając pastelową zieleń, będziesz mogła się zrelaksować po ciężkim dniu. Ale czy zielona kuchnia musi znaczyć od razu zielone fronty od szafek, czy zielone ściany? Nie. Najodpowiedniejszą decyzją będzie postawienie na zielone dodatki w stylu, butelek, ściereczki, czy nawet deski do krojenia. Perfekcję stylu twojej kuchni oddadzą właśnie zielone akcenty. Zieleń możesz śmiało wtrącić w okolice zlewozmywaka. Na rynku pojawiają się kolorowe baterie, może właśnie warto pomyśleć o takim zakupie? Koło zlewozmywaka może rosnąć zielona pietruszka oraz bazylia czy mięta w doniczce. Innym ciekawym rozwiązaniem mogą być podkładki pod talerze obiadowe, oraz serwetki. Możliwości wprowadzenia zieleni do twojej kuchni jest naprawdę bardzo wiele. Zacznij od zastawy obiadowej a skończ na dekoracji okna – osłonki na doniczki czy zasłony. O dobroczynnym działaniu koloru zielonego sama przekonasz się z czasem. Kolor zielony bardzo dobrze komponuje się z jasnymi ścianami, takimi jak białe, kremowe czy caffe late.

Pomyśl także o podłodze. Do zielono kremowej kuchni, stworzona jest podłoga w odcieniach ciemnego drewna. Zielone akcenty w kuchni pomogą stworzyć ci niepowtarzalne wnętrze. Pamiętaj o ustaleniu koloru dominującego i wprowadzaniu dodatków maksymalnie w dwóch innych kolorach. Dzięki temu unikniesz kiczu, który mógłby się narodzić przez nieumiejętne wymieszanie zbyt wielu kolorów w jednym pomieszczeniu. A czy ty zdecydujesz się właśnie na takie radosne dodatki w twojej kuchni?

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x