Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Kuchnia w kolorach natury

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Kuchnia w kolorach natury

Kolory natury świetnie prezentują się w kuchni, która jest sercem domu, miejscem ciepłych, rodzinnych spotkań. Wystarczy dobrać odpowiednie meble, sprzęty i armaturę kuchenną by cieszyć się na co dzień miłą atmosferą tego wnętrza.

Soczyste, nasycone kolory występujące w naturze sprawiają, że wnętrze wygląda świeżo. Są wprost idealne do kuchni. Do tego, dają bardzo duże możliwości aranżacyjne, a paleta, z której możemy korzystać, wydaje się być nieograniczona. Można puścić wodze fantazji. Co więcej, kolory natury sprawdzą się również w wielu stylach aranżacyjnych, odpowiednie będą do wariantów klasycznych, minimalistycznych, nowoczesnych, a nawet industrialnych. Kolory te mogą pojawić się na ścianach, meblach, a nawet na armaturze kuchennej.

W naturalnym kolorze

Pojęcie kolorów natury jest bardzo szerokie. Znajdziemy tu barwy ziemi – brązy, zielenie i szarości w różnych odcieniach, od jasnych po bardzo ciemne. Ale to także wszystkie kolory, które występują w naturze, np. żółty słoneczny w wersji delikatnie zamglonego wschodzącego słońca i lekko pomarańczowego zachodzącego. To również piękne, intensywne kolory kwiatów i różne odcienie niebieskiego nieba. Możliwości są naprawdę ogromne. Niezależnie od tego, na jaki zestaw zdecydujemy się, otrzymamy ciepłą i relaksującą aranżację. Dużą popularnością cieszą się beże i biele, jako sprawdzone rozwiązanie w kuchniach klasycznych i minimalistycznych. Całość pięknie prezentuje się w połączeniu z meblami wykonanymi z naturalnego drewna. Kolejną zaletą jest możliwość wprowadzania barw w różnym zakresie – na całych ścianach lub tylko na jednej ze ścian. Można zastosować farbę, tapetę z naturą w tle lub płytki z florystycznym akcentem nad blatem roboczym.

Armatura kuchenna. Wprowadzamy żywioł wody

Dobrej jakości armatura kuchenna to podstawa każdej kuchni. Woda jest jednym z elementów naturalnie występujących w przyrodzie. Jest niezbędna do życia, ale jednocześnie obserwujemy malejące jej zasoby. Dlatego tak ważny jest dobór ekologicznej armatury kuchennej. Warto wybierać modele bezdotykowe, które nastawione są właśnie na oszczędność wody. Przykładem takiej armatury kuchennej jest bateria KLUDI E-GO, która pasuje do nowoczesnych wnętrz kuchennych.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x