Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Lustra – najprostszy sposób na powiększenie małego wnętrza

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Istnieje wiele sposobów na to by dodatkami czy odpowiednią aranżacją wnętrza, zmienić optycznie jego wielkość czy też nawet wysokość. Niestety nasze mieszkania nie zostały zaprojektowane w sposób jaki by nam odpowiadał. Dlatego w naszych rękach leży zmiana bardzo wysokiego mieszkania w to o standardowej wysokości czy powiększenie małego mieszkania. Choćby tylko w ten optyczny sposób, który sprawi że mieszkanie w takim domu stanie się o wiele przyjemniejsze. Każdy z nas wie, że wiele zależy od odpowiednio dobranego koloru ścian oraz dodatków. Biel oraz inne jasne kolory we wspaniały sposób potrafią zwiększyć nawet najmniejszy pokój czy łazienkę. Istnieją jeszcze inne sposoby na uzyskanie takiego efektu. Jakie?

http://www.dreamstime.com/-image20669475

Sekret tkwi w lustrach. Oprócz bardzo praktycznej funkcji mogą one stanowić wyśmienita dekorację naszego wnętrza. Umieszczając je w salonie w wielce ozdobnej ramie, nadamy szyku oraz niecodziennego stylu naszemu wnętrzu. O ile salon potrafi być w miarę dużym pomieszczeniem to na przykład inaczej jest już z sypialnią czy łazienką. W sypialni możemy pozwolić sobie na zabudowanie szafy drzwiami z samych luster. Możemy stworzyć wręcz ścianę pokrytą w całości lustrami, i to właśnie w ten sposób. Podobnie można zdziałać także w łazience. Jednak musi być to ściana oddalona od wanny oraz umywalki, gdyż będzie się często chlapać. Jak więc widzimy to w jakim miejscu zawiesimy lustro nie pozostaje bez znaczenia. W salonie najlepiej aby wisiało ono nad kanapą. W żadnym wypadku naprzeciw niej! Goście mogą się czuć wtedy skrępowani.

http://www.dreamstime.com/-image10136658

Jeśli twoje wnętrze nie satysfakcjonuje cię wielkością, zastanów się w jaki sposób możesz wykorzystać lustra do ich powiększenia. Pamiętaj, że nawet najzwyklejsze lustro ma w sobie ogromną moc a twoje wnętrze może stać się wa a nawet trzy razy większe!

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x