Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Lux Interiors projektowanie i aranżacja wnętrz, architekt wnętrz Trójmiasto

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Lux Interiors projektowanie i aranżacja wnętrz, architekt wnętrz Trójmiasto

Każdy z nas chciałby zamieszkać w pięknym, spersonalizowanym mieszkaniu, którego wnętrze codziennie będzie zachwycać tak odwiedzających gości, jak i rezydujących domowników. Wbrew pozorom, projektowanie i aranżowanie wystroju mieszkania nie należy do najłatwiejszych zadań, a samodzielne dobieranie dodatków czy materiałów może skończyć się wizualną katastrofą. O ile niektóre style (np. skandynawski z prowansalskim) bardzo dobrze ze sobą współpracują, tworząc harmonijną kompozycję i spójną przestrzeń, o tyle inne mieszanki (np. industrialny z kolonialnym) mogą wywołać uczucie braku dopasowania. Warto zatem skonsultować się z profesjonalistami, za którymi przemawiają setki udanych projektów i lata doświadczenia; idealnym wyborem jest studio Lux Interiors.

Pokaż mi swoje mieszkanie, a ja Ci powiem, jakim człowiekiem jesteś.

Każde wnętrze w pewnym stopniu odzwierciedlają charakter, temperament, sposób myślenia i lifestyle domownika. Ciężko oczekiwać, że osoba stonowana, melancholiczna zdecyduje się na przebojowe shabby chic, tak jak i na próżno szukać u energicznych, „kolorowych” sangwiników doszukiwać się stylu zen lub minimalizmu. Gdyby miała miejsce mieszanka charakteru z niedopasowanym stylem wnętrza, prędzej czy później doszłoby do konfrontacji, której rezultaty mogą być dwa: albo zdecydujemy się na przemeblowanie i ponowną aranżację wnętrza, albo zaciśniemy zęby i jakoś będziemy sobie żyć. Istotne jest zatem, by zdać sobie sprawę z tego kim jesteśmy i czego oczekujemy – nie tylko od projektantów czy mieszkania, ale i od samych siebie. Dobrze rozpoznane potrzeby nie tylko usprawnią proces decyzyjny co do wykończenia pomieszczeń – zaowocują one przede wszystkim satysfakcją na lata.

Wyobraźnia przestrzenna i doświadczenie – coś, czego nie zastąpi nawet najlepszy program komputerowy.

Obecna technologia informatyczna oferuje nam wiele rozwiązań, które pozwalają w pewnym stopniu ukazać konkretne pomieszczenia. Jednak nawet najlepszy program komputerowy nie zastąpi wykwalifikowanego projektanta wnętrz, którego wyobraźnia przestrzenna pozwoli rozwiać wątpliwości, znaleźć optymalne rozwiązania i pokonać trudności.

Odrębną sprawą jest doświadczenie pracownika odpowiedzialnego za aranżację – będąc osobą obeznaną w branży, na bieżąco jest ze wszelkimi nowinkami i innowacyjnymi pomysłami. Taka znajomość rynku i wiedza na temat użyteczności materiałów w połączeniu z dotychczas wykonanymi projektami pozwalają określić, co się doskonale sprawdzi, a co może być potencjalnym „niewypałem”.

Projektowanie łazienek – nie lada wyzwanie, na którym łatwo polec.

Łazienki, z natury rzeczy, są dla nas najintymniejszymi miejscami spośród całego mieszkania, stanowiąc miejsce, od którego oczekujemy higieny i dyskrecji. Jednocześnie, specyfika miejsca narzucane przez mikroklimat łazienkowy (na przykład duża wilgotność pomieszczenia spowodowana osadzającą się parą wodną podczas kąpieli) sprawiają, że wybór materiałów i sposobów zaaranżowania wnętrza jest ograniczony. Okazuje się, że w większości przypadków to łazienki stanowią za brakiem satysfakcji użytkowników mieszkania. Nic dziwnego – do tego pomieszczenia trzeba podejść ze szczególną dbałością i zwiększoną ostrożnością. Nawet jeżeli pozostała część mieszkalna będzie szykownie i elegancko rozplanowana, to nieprawidłowo zaaranżowana łazienka skutecznie zrujnuje „efekt WOW!”. Warto zatem zatrudnić kompetentnego projektanta, aby pomógł nam uporać się z wystrojem łazienki.

Mając świadomość, jak pomocna – a czasami i niezastąpiona – jest osoba związana z projektowaniem i aranżacją wnętrz, warto będzie skorzystać z usług profesjonalnego biura projektowego. Taką usługę powinniśmy traktować jako formę inwestycji na lata – środki ulokowane w kompetentnym biurze projektującym wnętrza zaprocentują wieloletnim zadowoleniem, satysfakcją z mieszkania oraz komfortem użytkowania pomieszczeń. Zachęcamy do zapoznania się z naszym portfolio oraz do zadawania pytań – na każdego maila chętnie odpowiemy na naszej stronie luxinteriors.com.pl

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x