Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Mała łazienka dla gości

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Jeśli masz możliwość wygospodarowania dodatkowego miejsca na drugą łazienkę to nawet się nie zastanawiaj. Obojętnie czy masz piętrowy dom czy parterowy, dodatkowa łazienka oznacza dodatkową wygodę, zwłaszcza dla gości. Nawet jeśli będzie to naprawdę mała łazienka, nie masz co analizować wad i zalet gdyż to bardzo dobry pomysł. Taka łazienka powinna być nie tyle co funkcjonalna a bardzo estetyczna i doprawiona dobrym gustem. Szczególnie dlatego, że częściej niż my, będą z niej korzystać nasi goście.

Cloudy home - small bathroom

Pomysł ten może okazać się o tyle trafiony, że łazienki które znajdują się na piętrze domu, zwykle kojarzą się z wyłącznością dla domowników. Nie wszystkie akcesoria łazienkowe chcemy także pokazywać naszym gościom. Osobna łazienka dla gości jest zatem świetnym pomysłem przede wszystkim z praktycznego punktu widzenia. Na dobra sprawę nie każdemu z domowników będzie chciało się wchodzić na piętro za każdym razem gdy chcą umyć ręce. Dodatkowa łazienka sprawdza się także w rodzinach wieloosobowych, kiedy to rankiem każdy akurat w tej samej porze musi korzystać z porannej toalety. Jeśli masz naprawdę mało miejsca na wygospodarowanie dodatkowej przestrzeni, koniecznie urządź swoją łazienkę w jasnych kolorach. Odpowiednim kolorem ścian okaże się biel oraz écru. Jeśli masz życzenie, dobierz dekoracje w intensywnych, jaskrawych kolorach. Jednak ze względu na wielkość pomieszczenia musisz liczyć się pod tym względem z umiarem.

Cloudy home - bathroom equipment

Tak mała łazienka powinna zawierać tylko niezbędne elementy wyposażenia. Jeśli dobrze wygospodarujesz miejsce to zmieści się kabina prysznicowa, toaleta oraz malutka umywaleczka. Jest to niezbędne minimum. Z całą pewnością będziesz zadowolona z nowego, tak praktycznego pomieszczenia w twoim domu. Jeśli masz tylko możliwości zacznij projektować swoja nowa łazienkę już dziś! Zadowoleni będą nie tylko domownicy, ale przede wszystkim nasi kochani goście.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x