Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Małe mieszkanie to duży problem

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Stojąc przed wyborem mieszkania bardzo często zastanawiamy się nad przyszłym wymiarem opłat. Zastanawiamy się nie tylko nad ratą kredytu, ale przede wszystkim nad opłatą za czynsz, media czy inne opłaty jak np. wywóz śmieci. Dużo zależy od metrażu mieszkania, więc im jest większe tym więcej płacimy – nie ma tu żadnej filozofii. W dzisiejszych czasach większość z nas – ze względu na koszty – decyduje się zakupić mniejsze mieszkanka, które w przyszłości będą generowały mniejsze koszty niż większe odpowiedniki – to prawda, której w zasadzie nikt nie przeskoczy. Nie zmienia to jednak faktu, że małe mieszkanie mogą też być problematyczne i to pod wieloma względami. Na ogół jednak nie dostrzega się w nich wad, ponieważ są małe i stosunkowo tanie w aranżacji – jak mogą nie być tanie, jak są mniejsze? Czy małe mieszkanie może być tak problematyczne jak się wszystkim wydaje? Sprawdźmy to!

Od lat słyszę, że małe jest piękne. Nie tyczy się to jednak mieszkań, które w przypadku mniejszego metrażu mogą sprawić nie lada trudności. Nie każdy bowiem wie lub zdaje sobie sprawę z tego, że aranżacja takiego mieszkania być może i jest tania, ale na pewno nie łatwa wykonaniu. Na aranżacji mniejszych pomieszczeń po prostu trzeba się znać. Dlaczego? Bo ciężko jest zaaranżować niewielki pokój w taki sposób, by starczyło miejsca dosłownie na wszystko, ale by pomieszczenie to nie wyglądało na „przeładowane” meblami, rzeczami itp. Profesjonaliści zazwyczaj nie mają z tym problemu. Mają wizję, którą skutecznie realizują. Co ciekawe, warto patrzeń nieraz na ciekawe pomysły ze strony firmy sprzedających meble. Dobrym przykładem jest IKEA, która ostatnio wprowadziła wielka modę na zagospodarowanie małych przestrzeni. Dała mnóstwo ciekawych pomysłów czy rozwiązań jak takie mieszkanie może wyglądać, a przy tym nie być przeładowane. Każdy z nas wie jak prezentują się tamtejsze pomieszczenia. Nie trzeba jednak kupować tam rzeczy, choć nikt nam tego nie broni. W ten sposób zaaranżuje każde mieszkanie – tak jak ci się podoba.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x