Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Meble metalowe – wszechstronne zastosowanie w firmie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Meble metalowe – wszechstronne zastosowanie w firmie

Solidne, estetyczne i odporne – meble metalowe to jedne z najpopularniejszych typów mebli wybieranych do firm działających w różnych branżach.

Wybór odpowiednich mebli do zakładu pracy powinien uwzględniać szereg różnych czynników. Stanowisko pracy, jego wymagania związane z przepisami BHP, aranżacja wnętrza czy w końcu indywidualne oczekiwania – to wszystko determinuje zakup właściwego wyposażenia. W tej roli najczęściej występują meble metalowe.

Dlaczego są one tak popularne? Co dokładnie oferują producenci mebli metalowych? Gdzie można je zakupić?

Meble metalowe – uniwersalna propozycja do firmy

Wykonane z blachy stalowej, najczęściej malowanej proszkowo na różne kolory meble metalowe sprawdzą się na niemalże każdym stanowisku pracy – w biurze, w warsztacie czy też w placówkach edukacyjnych, aby wspomnieć tylko o niektórych propozycjach.

Meble te dostępne są w wielu wariantach do wyboru, dlatego też można dostosować je specjalnie do miejsca, w którym mają być umieszczone.

Meble metalowe mogą być wykorzystane jako:

  • meble biurowe – szafy biurowe do przechowywania, na przykład regały aktowe, szafy kartotekowe, szafy na laptopy czy bezpieczne szafy ognioodporne, biurka pracownicze, krzesła i fotele i inne
  • szafy metalowe BHP – przeznaczone do przechowywania ubrań, szafy skrytkowe, szafki gospodarcze i inne
  • meble metalowe sportowe – meble do szatni i przebieralni, szafy na sprzęt sportowy i inne
  • meble do szkół, przedszkoli i innych placówek edukacyjno-wychowawczych – meble do szatni szkolnych i przedszkolnych, szafy biurowe do pokoju nauczycielskiego oraz klasy, meble do pomieszczeń gospodarczych i inne
  • meble metalowe warsztatowe – stoły warsztatowe różnych typów, wózki warsztatowe, szafki pod urządzenia przemysłowe, regały do przechowywania i inne
  • meble medyczne metalowe – szafa metalowa kartotekowa i inne szafy metalowe do przechowywania, biurko lekarskie, stoliki chirurgiczne, asystory medyczne, stoły do rehabilitacji i inne

Jak widać, meble metalowe to bardzo bogata rodzina produktów, które można dopasować indywidualnie na niemalże każde stanowisko pracy.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup mebli metalowych?

Dostępne w ofertach producentów meble metalowe to uniwersalny wybór. Materiały, z których są produkowane, pozwalają na uzyskanie różnych typów konstrukcji – wytrzymałych, a przy tym także funkcjonalnych oraz estetycznych.

Meble metalowe takie jak szafy biurowe i inne szafy metalowe przeznaczone do przechowywania pozwalają na bardzo dobrą ochronę mienia. Standardowo szafy te cechują się odpornością na wilgoć oraz na uszkodzenia mechaniczne, na przykład uderzenia. Wyposażone w zamki na kluczyki albo szyfry, a także z opcją wykończenia ognioodpornego – jako szafy PPOŻ (przeciwpożarowe) mogą zagwarantować maksymalne zabezpieczenie dla ważnych dokumentów i innych przedmiotów.

Szafa metalowa i inne meble z metalu są także łatwe do utrzymania w czystości, co ma duże znaczenie w branży medycznej, laboratoriach, w zakładach gastronomicznych. Nawierzchnie nadają się do czyszczenia z użyciem środków dezynfekcyjnych, dzięki czemu są higienicznie czyste.

Nie można zapominać także o estetyce – meble metalowe również mogą sprawić, że wnętrza będą wyglądały stylowo. Różne warianty wzornicze i kolory do wyboru powodują, że można bez trudu dostosować je do każdej przestrzeni.

Gdzie można kupić meble metalowe do firmy?

Aktualnie dostawą mebli metalowych zajmuje się wiele firm, wobec tego wyszukanie korzystnej oferty nie powinno stanowić trudności. Meble te można zamawiać także za pośrednictwem internetu!

Jednym z dostawców mebli metalowych w Polsce jest firma Poliński, która od lat zajmuje się wyposażeniem miejsc pracy. Firma ta posiada w swojej ofercie szafy metalowe, szafy socjalne, biurka, a także innego rodzaju meble metalowe na praktycznie każde stanowisko pracy.

Więcej informacji o asortymencie firmy Poliński można znaleźć na jej stronie internetowej pod adresem: polinskimeble.pl, gdzie także istnieje możliwość złożenia zamówienia on-line. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem firmy!

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x