Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Modne Ściany – jakie kolory będą na topie tej wiosny?

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Chcąc nie chcąc każdy z nas raz na jakiś czas, po prostu musi odświeżyć swoje ściany. Przyczyną jest zwyczajne ich zakurzenie. Po dwóch czy trzech latach, nie wyglądają one już tak zachęcająco jak świeże. Czasami, kolory nam się też po prostu nudzą. Jeśli decydujesz się na zmianę kolorów ścian w swoim mieszkaniu, zastanów się co jest modnego tej wiosny, oraz w jaki sposób kolory mogą wpływać na nasze samopoczucie. Postaraj się zafundować sobie coś nowoczesnego, oraz wspaniale wprowadzającego cię w ciepło nadchodzącego lata.

2

Wiele osób decyduje się na kolor zielony, dla swoich ścian. Istnieje jednak duża różnica pomiędzy poszczególnymi odcieniami tego koloru. Odpuśćmy sobie jednak rażące po oczach wersje soczystej zieleni. Pastele już powoli odchodzą ale na ich miejscu pojawiają się troszkę ciemniejsze ale równie stonowane odcienie. Mowa tu o zgniłej zieleni na przodzie, która w żadnym wypadku nie musi być bardzo ciemna. Kolor zielony nie tylko wprowadzi do naszego mieszkania szyk i klasę ale także poprawi nam humor, gdyż barwa ta w niesamowity sposób oddziałuje na nasze samopoczucie. Innymi równie wiosennymi kolorami są fiolety oraz jasne róże. Kolory te kojarzone są głównie z kobietami, jednak każdy z domowników będzie zadowolony z wprowadzenia ich do mieszkania. Swoją rolę odegrają przede wszystkim w sypialni, relaksując i dając ukojenie. Jeśli nie lubimy eksperymentować z kolorami ścian, pomyśl o zwykłych białych ścianach albo écru. W tym wypadku jednak będziemy musieli przyłożyć większą wagę do dekoracji, które koniecznie powinny być bardzo intensywne. Podkreślimy wtedy charakter wnętrza.

1

Pamiętaj, że odradza się malowanie ścian na ciemno. Przytłaczają one pomieszczenie sprawiając, że wydaje się nam ono optycznie mniejsze. Postaw raczej na jasne kolory zachęcające do działania, jak te wymienione powyżej. Z cała pewnością będziesz zadowolona z wprowadzonych zmian!

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x