Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Na tym nie oszczędzaj w salonie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Remontowanie czy nawet odświeżanie pomieszczeń w naszym mieszkaniu łączy się z kosztami. Właśnie, między innymi z tego powodu dokonujemy wielu wyborów. Oprócz względów estetycznych, bierzemy pod uwagę także cenę produktów. Jednak nie na wszystkim powinniśmy oszczędzać. Okazuje się, że wbrew pozorom, często za ceną kryje się też jakość produktu. Oczywiście możemy urządzić wnętrze najtańszym kosztem. Ale są meble czy urządzenia, na których oszczędzać wręcz ie powinniśmy. Tyczy się to przede wszystkim pomieszczeń takich jak jadalnia czy salon. Po za kuchnią i łazienką, są to pomieszczenia w których widać nas najczęściej. To miejsca odpoczynku, rodzinnych obiadów oraz spotkań ze znajomymi. Zależeć nam zatem będzie na funkcjonalności tych pomieszczeń oraz stworzeniu atmosfery rodzinnego ciepła.

2

Bardzo ważny jest wybór odpowiedniej sofy. Abyśmy mogli w pełni się zrelaksować po przepracowanym dniu musi być odpowiednia duża oraz o odpowiednim stopniu twardości. Kolejnym ważnym elementem wyposażenia na którym nie powinno się oszczędzać będzie stół z krzesłami. Koniecznie muszą tworzyć komplet, by wysokość krzeseł była dopasowana do wysokości stołu. Ważny jest także materiał oraz technika jaką wykonany jest stół. Postarajmy się też nie oszczędzać na podłodze. Jeśli zdecydujemy się na panele, postarajmy się na te o wysokiej klasie ścieralności. Ze względu na charakter tych pomieszczeń panele mogą się szybciej zetrzeć. Tańsze panele, będziemy musieli szybciej wymienić.

3

Jak więc widzimy nie na wszystkim możemy zaoszczędzić. Mimo iż nasze wnętrze na pierwszy rzut oka będzie wyglądać nowocześnie i przytulnie to będzie niepraktyczne i być może niewygodne. Dokładnie przeanalizuj więc swoje plany remontowe. To co zaoszczędzisz na jednym, możesz dołożyć do innego. Do dzieła!

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x