Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Natura w Twoim domu – łazienka inspirowana darami natury.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Natura w Twoim domu – łazienka inspirowana darami natury.

Łazienka to pomieszczenie, do którego kierujesz pierwsze kroki po przebudzeniu i z którego korzystasz przed pójściem spać. Ważne jest, aby aranżacja łazienki była spokojna, nie pobudzała i nie drażniła nadmiernie. Aby koncepcja spełniała wspomniane cechy, warto zainspirować się spokojem otaczającej nas natury.

Natura w Twoim domu – łazienka inspirowana darami natury.

Nieszablonowe rozwiązania łazienek wymagają często specyficznych kolekcji, inspirowanych naśladowaniem natury czy otaczających nas rozwiązań architektonicznych. Drewno, kamień czy beton to materiały, które doskonale ożywiają wnętrza i nie lubią ograniczeń. Takie oczekiwania, o wysublimowanym guście zaspokoić mogą płytki tubądzin.

Korzilius Wood – inspiracja drewnem

Przede wszystkim płytki Korzilius występują w 4 długościach i 3 szerokościach. Najdłuższy format ma 1,8 metra, co pozwala na tworzenie idealnych, równych powierzchni czy nieszablonowe mozaiki w dużych, przestronnych pomieszczeniach. Kolorystyka jasna, ciemna czy neutralna dodatkowo zwiększa potencjał aranżacyjny pomieszczenia, w który zostaną położone płytki stylizowane na drewno. Całą strukturę ożywić może styl betonu. Zimne szarości, bardzo neutralne w kolorystyce odpowiadać mogą stylizacją zarówno Paniom, jak i Panom. Dzięki szarej, neutralnej kolorystyce można uniknąć kłótni o styl, w jakim będzie urządzona łazienka. Płytki tubądzin to kompozycje, które można mieszać, czyli kolekcję Korzilius Wood można uzupełnić o Monolith Epoxy oraz Monilith Aulla.

Natura w mieście, czyli płytki tubądzin w Twoim domu

Naprawdę pięknie wyglądać może mieszanka wybuchowa, jaką jest styl miejski połączony z surową naturą. Tak, natura może korespondować wielkomiejskim stylem. Jak połączyć oba style? Natura nadaje harmonię i spokój we wnętrzu, w którym się znajduje. Kamienie, marmury czy cegła to dynamiczne elementy miejskie. Umieszczenie w jednym pomieszczeniu szarych, grafitowych płytek ściennych, z płytkami podłogowymi stylizowanymi na drewno spowoduje, że natura i miasto stworzą harmonijną kompozycję. Struktura betonu na ścianie, zimnego, luksusowego, wzbogacona o stylizowane drewno na podłodze, które ociepla aranżację, daje wybuchową mieszankę spokoju, a jednocześnie prestiżu.

Nieszablonowe rozwiązania

Ściany wykonane mogą być z dużych płytek tworzących niemal jedną taflę – fugi pozostają niewidoczne. Natomiast płytki położone w dolnej strefie, imitujące drewno, mogą odwzorować panele drewniane. Szare ściany i drewniana zabudowa wanny, drewniana podłoga, to idealne połączenie natury i wielkomiejskiego stylu.

Płytki tubądzin to ogrom możliwości aranżacyjnych i możliwość przenikania się natury i wielkomiejskiego stylu. Dodatkowym atutem płytek jest szeroki wachlarz rozmiarów, co powoduje, że można z nich tworzyć jednolite tafle czy przepiękne mozaiki. Chłód luksusu i prestiżu jeszcze nigdy tak mocno nie zbliżył się do ciepłej natury, która zamiast za oknem, może przywitać Cię po przebudzeniu w Twojej łazience.

Darmowe projekty łazienek on-line

Tylko u nas bez zbędnych formalności usługa :

– wizualizacji 3D twojego wymarzonego projektu łazienki,

– drogą elektroniczną,

– bez wychodzenia z domu,

– w ciągu kilku dni,

– do odliczenia przy zakupie płytek z Twojej ostatecznej wersji.

Salon i Hurtownia Płytek Ceramicznych Aniela Górecka

ul. Jana Furgoła 5, 41-709 Ruda Śląska

tel. 32 244 21 97
tel. 533-800-087

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x