Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Nowa wanna w łazience

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Z całą pewnością wielu z nas nie może wyobrazić sobie prawdziwego relaksu bez wanny w łazience. Nie można zaprzeczyć, że jest to swoisty luksus, niż w przypadku zwykłych pryszniców, których główną zaletą jest szybkość w codziennym myciu – o głębokim relaksie z pewnością nie ma o czym mówić. Większość z nas posiada jeszcze w swoich domach zwykłe, ciężkie żeliwne wanny, które straciły już na swojej atrakcyjności. Obecnie najmodniejsze i przystępne cenowo są wanny akrylowe. Głównymi zaletami wanien akrylowych są z pewnością ładnie wyprofilowane wnętrza, ich powierzchnia jest gładka i ciepła w dotyku. Tego rodzaju wanny są także lekkie, co z pewnością podnosi ich atrakcyjność – łatwe w montażu i łatwiejsze do przenoszenia.

Kolejną niewątpliwą zaletą jest odporność na korozję oraz przebarwienia – nareszcie możemy pożegnać się z brzydkimi żółtymi odcieniami. Doskonale ukrywa wszelkie zarysowania i uszkodzenia, które powstają ze zwyczajnej eksploatacji – w tym wypadku są bardzo mało widoczne, a większe bez problemu usuniemy za pomocą pasty polerskiej. Nie martwmy się o o wielkość i kształt nowej wanny, gdyż na rynku jest całe mnóstwo różnych modeli, które z pewnością dopasujemy do obecnych kształtów w łazience. Jeżeli mamy większą łazienkę, to oczywistą sprawą jest rozważenie zakupu większej wanny niż mamy obecnie – często o ciekawszym kształcie. Wybór jest naprawdę duży począwszy od wanien okrągłych, owalnych, prostokątnych, a skończywszy na narożnych lub ze ściętymi bokami. Najmodniejsza jest w obecnej chwili wanna wysunięta od ściany na środek lub z boku łazienki. W tym wypadku musimy mieć jednak możliwości podciągnięcia kanalizacji oraz możliwie dużą łazienkę.

Kiedy zdecydujemy się na zakup wanny akrylowej, warto zwrócić uwagę na wyprofilowanie jej wnętrza, gdyż modele o takim samym kształcie lubią mieć różne głębokości lub inaczej pochylone ścianki boczne pionowe. Dobre wyprofilowanie wanny będzie oznaczało mniej zużytej wody by ją zapełnić, a to pozwoli nam zaoszczędzić nie co pieniędzy.

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x