Chcesz zostać dziennikarzem portalu Wołów ? Pisać aktualności, wiadomości wywiady i budować soje portfolio dziennikarskie? Napisz do nas: biuro@zens.pl  tel: 533024116 A może jesteś świadkiem jakiegoś zajścia wydarzenia i chcesz się podzielić z innymi to też napisz! 

Nowoczesna boazeria

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Chcesz nadać życia swoim ścianom i zastanawiasz się w jaki sposób? Przypomnij sobie stary sposób ozdabiania ścian! Ściany pokryte boazerią odeszły w zapomnienie, mimo iż swego czasu cieszyły się ogromną popularnością. Moda zwykle przemija, ale tylko na jakiś czas. Tak samo jest z tym sposobem wykończania ścian. Dlaczego można tak powiedzieć? Ponieważ, ta moda powraca w nowej odsłonie. Panele układane na ścianach, nie są już koloru czystego emaliowanego drewna, natomiast można je spotkać jednokolorowe na przykład białe z rzeźbionymi kształtami bądź przedstawiające dany motyw. Tego typu panele oraz zwykła boazeria, nadają swoistej odwagi wnętrzu, a co za tym idzie niecodzienności.

Jest to jednak rozwiązanie dla odważnych dekoratorów, gdyż dobranie odpowiedniej boazerii, wymaga wiele pracy i wysiłku by pięknie komponowała się z całym wnętrzem. Jeśli jednak zdecydujemy się na ten ważny krok, rozważmy białe wykończenie ścian, modne w tym sezonie. Ważne dla nowoczesnego wnętrza są wzory geometryczne, nadające dystans oraz surowość. Pożądane także będą wzory ukazujące ulotność chwili, takie jak gromada odlatujących ptaków. Jednak do nas należy wybór motywu przewodniego. Jeśli będzie on wyrazisty, powinniśmy zrezygnować z dużej liczby dodatków, oraz przesadnie nie zasłaniać ściany meblami. Tego typu ściana, a w szczególności biała, optycznie powiększy nasze wnętrze. Nie psujmy zatem tego efektu, ustawiając nadmierną ilość mebli.

Jednak gdzie można szukać tego rozwiązania ściennego? Wspaniałym producentem dekoracji ściennych jest B&N Industries. Z całą pewnością wybierzemy coś ciekawego dla siebie. Godnym zauważenia jest fakt, że produkty ścienne wymienionego wyżej producenta są bardzo ekologiczne, gdyż wykonuje się je z surowców wtórnych. Warto dotrzymywać kroku nowoczesności oraz aktualnym trendom. A czy ty już zdecydowałaś jak będą wyglądać twoje ściany? Będą malowane farbami, pokryte tapetą czy może właśnie boazerią lub panelami ściennymi?

0 0 votes
Daaj ocenę
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x